Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв

Віталій Кім отримав державну нагороду

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв

В суботу, 18 червня, президент України Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв з робочим візитом та провів там нараду.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Обговорили стан економіки, відновлення водопостачання, ситуацію в сільському господарстві. Окрему увагу приділили загрозам із суходолу та з моря. Не припиняємо працювати заради перемоги України", – розповів президент.

Щодо ситуації в сільському господарстві, обговорили проблеми, пов’язані зі збором цьогорічного врожаю, забезпеченню фермерських господарств необхідним технічним обладнанням та пальним.

Також президент оглянув будівлю Миколаївської ОДА, яку пошкодив ракетний удар російських військ. Після цього Зеленський доручив надати необхідну допомогу сім’ям 37 загиблих унаслідок обстрілу будівлі.

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв 1

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв 2

Крім того, Володимир Зеленський вручив державні нагороди. Так, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагородили голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, орденом «За мужність» ІІІ ступеня – міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича. Зеленський також присвоїв військове звання бригадного генерала полковнику Андрію Гнатову.

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв 3

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв 4

Володимир Зеленський приїхав у Миколаїв 5

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити