«Найближчим часом, виглядає так, що Крим перетвориться в острів»
Композиція «Тільки не плач» присвячена військовим – людям «міцного ґатунку», «коштовним і прекрасним, немов самоцвіти».
Людей просять врахувати зміни під час планування поїздок
Укрзалізниця змінила розклад деяких пасажирських поїздів. Частина з них вирушатиме раніше.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу компанії.
Розклад:
Крім того, поїзд №42/41 Львів – Дніпро, який вирушатиме зі Львова, з 29 травня на ділянці ім. Т. Шевченка - Вільногірськ змінить час відправлення зі станцій:
"Просимо пасажирів звернути увагу на ці зміни під час планування поїздок", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, «Укрзалізниця» запускає новий поїзд, який з'єднає Суми та Чернігів із Івано-Франківськом. Крім того, поїзд Київ – Івано-Франківськ перейменували на «Стефанія Експрес».
Також Інформатор писав, що найдовшою в Європі вузькоколійкою запустили новий потяг – «Укрзалізниця».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут