Любов — не завжди про гучні слова. Іноді вона ховається в «доброго ранку», у спільній музиці та тиші. У моментах, коли поруч «твоя» людина — і цього достатньо. «НА БЗ» — саме про такий стан.
Інцидент стався на території ремонтного центру
Під Полтавою сталася пожежа у вагоні «Укрзалізниці» на території центру по механізації колійних робіт. У результаті двоє людей загинули.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій .
Інцидент стався 25 грудня близько 9 вечора в селі Копили Полтавського району.
«Пожежа сталася на території виробничого структурного підрозділу «Центру механізації колійних робіт». Прибулі на виклик пожежні відразу ж приступили до гасіння. Пожежа була локалізована о 22:58, а в 00:27 - ліквідована», - йдеться у повідомленні.
Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. Під час ліквідації пожежі виявили два тіла без ознак життя. Їх направили до лікарні. Чи були вони співробітниками УЗ - не сказано.
Причина пожежі ще встановлюється.
Нагадаємо, раніше в УЗ пояснили, як будуть працювати під час січневого локдауна .