«Найближчим часом, виглядає так, що Крим перетвориться в острів»
Композиція «Тільки не плач» присвячена військовим – людям «міцного ґатунку», «коштовним і прекрасним, немов самоцвіти».
За поточну добу також зафіксували один обстріл
Бойовики на Донбасі за останню добу 11 разів порушували перемир'я. Внаслідок обстрілу один український військовий отримав поранення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб ООС.
Окупанти двічі порушували "тишу" на Донецькому напрямку - зі стрілецької зброї поблизу Авдіївки і з автоматичної станкового гранатомету неподалік Новотроїцького.
На Луганському напрямку бойовики обстрілювали позиції ООС поблизу Новоалександрівки, Золотого, Хутору Вільного, Зайцевого, Миронівського, Новотошківського. Застосовувалося стрілецька зброя, а також гранатомети різних систем.
"Внаслідок ворожого пострілу з підствольного гранатомету один український військовослужбовець отримав осколкове поранення. Воїна оперативно доставили до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога. Стан здоров'я пораненого - задовільний", - йдеться у повідомленні.
З початку поточної доби зафіксовано один обстріл.
Нагадаємо, раніше військове керівництво України попередило, що на Донбасі можуть поновитися локальні бойові дії .
Також Інформатор писав, що ОБСЄ зафіксувала за добу 42 порушення перемир'я на Донбасі.