Бойовики на Донбасі 11 разів обстріляли українські позиції, один поранений

За поточну добу також зафіксували один обстріл

Бойовики на Донбасі 11 разів обстріляли українські позиції, один поранений

Бойовики на Донбасі за останню добу 11 разів порушували перемир'я. Внаслідок обстрілу один український військовий отримав поранення.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб ООС.

Окупанти двічі порушували "тишу" на Донецькому напрямку - зі стрілецької зброї поблизу Авдіївки і з автоматичної станкового гранатомету неподалік Новотроїцького.

На Луганському напрямку бойовики обстрілювали позиції ООС поблизу Новоалександрівки, Золотого, Хутору Вільного, Зайцевого, Миронівського, Новотошківського. Застосовувалося стрілецька зброя, а також гранатомети різних систем.

"Внаслідок ворожого пострілу з підствольного гранатомету один український військовослужбовець отримав осколкове поранення. Воїна оперативно доставили до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога. Стан здоров'я пораненого - задовільний", - йдеться у повідомленні.

З початку поточної доби зафіксовано один обстріл.

Нагадаємо, раніше військове керівництво України попередило, що на Донбасі можуть поновитися локальні бойові дії .

Також Інформатор писав, що ОБСЄ зафіксувала за добу 42 порушення перемир'я на Донбасі.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити