«Зоря» обіграла «Рух», «Десна» виграла у «Олімпіка», а «Маріуполь» та «Інгулець» забили 7 м'ячів на двох

Команди продовжили радувати результативним футболом у 20-му турі.

«Маріуполь» в день заснування клубу обіграв «Інгулець» в матчі з трьома пенальті. Дубль Громова приніс «Зорі» перемогу у Львові.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 3 квітня, трьома матчами продовжилася ігрова програма 20-го туру УПЛ. У першому поєдинку дня, в Харкові, поневіряючись по стадіонах України «Маріуполь» проводив домашній матч з «Інгульцем».

Вже на 5-й хвилині Топалов відправив м'яч у ворота «Інгульця», але арбітр гол не зарахував через офсайд у гравця «Маріуполя». Потім деякий час команди грали без небезпечних моментів біля воріт суперника. На 19-й хвилині «Маріуполь» заробив перспективний штрафний. Топалов цілив у правий верхній кут, однак м'яч пройшов вище. На 33-й хвилині Топалов пройшов по лівому флангу і віддав у центр штрафного. Бондаренко пробив з відскоком від газону, і м'яч пройшов поряд з лівою штангою воріт «Інгульця».

На 42-й хвилині воротар «Інгульця» Малиш виручив свою команду, відбивши удар Кулакова, який в падінні замикав простріл зліва. А на другій компенсованій хвилині неузгодженість в обороні призвела до пенальті в ворота «Інгульця». Салем вирішив пропустити м'яч воротареві, з-за спини захисника вискочив Кулаков, і Малиш, який спрямувався на перехоплення, збив форварда «Маріуполя». Одинадцятиметровий впевнено реалізував Бондаренко, а через секунду арбітр дав свисток про закінчення першого тайму.

На першій хвилині другого тайму «Маріуполь» забив вдруге. Бондаренко пробив з-за меж штрафного, Малиш невдало підстроївся під удар і від рук воротаря м'яч влетів у ворота. «Інгулець» відіграв один м'яч на 52-й хвилині. Плохотнюк підставив ногу під удар Коваленка, переправивши м'яч у дальній кут. А через хвилину рахунок зрівнявся. Коваленко в падінні головою замкнув навіс Козака з правого флангу.

На 59-й хвилині Семенко в штрафний руками завалив суперника на газон. Арбітр призначив другий пенальті у ворота «Інгульця». І знову Бондаренко не залишив шансів голкіперу, відправивши м'яч у лівий нижній кут. Через 8 хвилин Стасюк з лінії воротарського забив четвертий м'яч у ворота «Інгульця».

На 87-й хвилині голкіпер «Маріуполя» Кудрик в своєму штрафному зніс гравця команди суперника. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який ударом в правий нижній кут реалізував Шевцов. У час, що залишився «Інгулець» намагався вирвати нічию. Кудрик зловив м'яч після обвідного удару Коваленка, а більше моментів команда гостей не створила. Маріуполь перервав безвиграшну серію, що тривала з осені 2020 року.

У Львові аутсайдер УПЛ «Рух» приймав «Зорю». На 8-й хвилині поєдинку «Зоря» відкрила рахунок. Громов дальнім ударом з двадцяти метрів увігнав м'яч у правий верхній кут воріт «Руху». Мартинюк пробив зі штрафного, а воротар «Зорі» кулаками відбив закручений в ворота м'яч. Ще раз Василь виручив свою команду на 18-й хвилині, ногою відбивши удар Кондракова.

На 29-й хвилині Федорчук зі штрафного пробив у стінку, збудовану гравцями «Зорі». Юрченко не встиг замкнути простріл Шахаба з лівого флангу, і замість м'яча влучив по нозі захисника «Руху». Той же Юрченко зі штрафного намагався вразити правий верхній кут воріт Бандури, але пробив повз ціль.

На 47-й хвилині Бойчук як на блюдечку виклав пас партнеру, проте залишився перед порожнім кутом воріт «Зорі» Борячук неймовірним чином не потрапив по м'ячу. А через хвилину Бойчук вже сам пробив по воротах, і Василь удар парирував. На 60-й хвилині «Зоря» забила другий м'яч. Кабан з лівого флангу віддав у центр штрафного, і Громов відправив м'яч у сітку воріт «Руху», оформивши дубль.

На 79-й хвилині Кухаревич випередив захисника і воротаря «Зорі», але пробив мимо. Через три хвилини Іванисеня, отримавши другу жовту картку за розмови з арбітром, залишив «Зорю» в меншості. Скориставшись чисельною перевагою «Рух» провів кілька атак, проте успіху не досяг.

Завершували ігрову програму суботи «Десна» та «Олімпік». Перший небезпечний момент створили господарі поля. Воротар «Олімпіка» Кичак парирував удар Калитвинцева. Гості відповіли моментом Чогадзе. Лише в останній момент ім'ярек встиг заблокувати удар, підставивши ногу. На 11-й хвилині Ім'яреков, перебуваючи в стінці, прийняв на себе удар Політило зі штрафного.

На 19-й хвилині Картушов зліва вийшов на ворота «Олімпіка», але пробив у лічених сантиметрах від штанги. Команди взяли паузу, і наступний гострий момент виник в кінці першого тайму. Захисник «Олімпіка» заблокував удар Калитвинцева, перевівши м'яч на кутовий. А ось кутовий призвів до голу. Безбородько продовжив подачу на дальню штангу, де Тотовіцкій головою вколотив м'яч у сітку воріт «Олімпіка».

Після перерви «Десна» продовжила атакувати. На 48 хвилині Гуцуляк завершив комбінацію чернігівського клубу ударом над поперечиною. Через кілька хвилин воротар «Десни» Литовка парирував удар Чогадзе. А на 69-й хвилині «Десна» відзначилася вдруге. Калитвинцев перевів м'яч на лівий фланг, Картушов віддав пас в центр штрафної, і Безбородбко забивав уже в порожні ворота.

«Олімпік» так і не зміг забити і знову програв. Безгольова серія донецького клубу триває вже понад 400 хвилин.

• «Маріуполь» - «Інгулець» 4: 3 (Бондаренко, 45 + 3 (з пен.), 46, 60 (з пен.), Стасюк, 67 - Плохотнюк, 52, Коваленко, 53, Шевцов, 88 (з пен. ));
  • «Рух» - «Зоря» 0: 2 (Громов, 8, 60);
  • «Десна» - «Олімпік» 2: 0 (Тотовіцкій, 44, Безбородько, 69).

Ще три матчі 20-го туру УПЛ відбудуться 4 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі СК «Дніпро-1» -«Львів»,про чвертьфінальні і півфінальні матчі баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .