Дванадцятий тур Прем'єр-ліги: перемога «Металіста 1925» і бойова нічия в Чернігові

Сергій Турчак

Матчами в Чернігові і Харкові стартував дванадцятий тур УПЛ.

Претенденти на зону єврокубків «Десна» та «Олександрія» сильнішого не виявили. «Металіст 1925» без проблем розібрався з «Інгульцем».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 22 жовтня, відбулися два матчі дванадцятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму туру «Десна» та «Олександрія. Команди грали в таких складах:

Десна:  Литовка, Сафронов, Цимбалюк, Селін, Картушов, Калитвинцев, Завійський, Домбровський, Болбат, Юрченко, Безбородько.

Запасні: Мисак, Жук, Масалов, Ковтун, Арвеладзе, Белік, Будковський, Дегтярьов, Шевцов.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бухал, Бабогло, Кирюханцев, Третьяков, Дришлюк, Рибалка, Калюжний, Цуріков, Спінеллі.

Запасні: Горох, Мельник, Стецько, Мустафаєв, Демченко, Копина, Новиков, Устименко.

Десна на початку матчу провела дві непогані атаки. Однак, що Безбородько на 10-й хвилині, що Калитвинцев на 15-й пробили повз. А відкрила рахунок «Олександрія» на 28-й хвилині після навісу в штрафну з правого флангу і скидання партнера головою, капітан «Олександрії» Третьяков в один дотик переправив м'яч у ворота. «Десна» відігралася на 35-й хвилині. Картушов з лівого флангу навісив у штрафну, Безбородько прийняв м'яч на груди і другим дотиком розстріляв ворота «Олександрії».

На початку другого тайму Білик відбив удар Юрченка, який завершував контратаку «Десни». Гості відповіли ударом Калюжного вище воріт. Ближче до кінця поєдинку команди активізувалися. На 77-й хвилині Болбат забарився з ударом по порожніх воротах, а через кілька хвилин Устименко не реалізував вихід один на один. Вирвати перемогу могла як одна, так і інша команда, але найсправедливішим результатом поєдинку була нічия.

У Харкові «Металіст 1925» приймав «Інгулець». Склади команд:

Металіст 1925:  Сидоренко, Западня, Шершень, Ченбай, Фабіньо, Габелок, Протасов, Батюшін, Криськів, Савін, Марлісон.

Запасні: Шеліхов, І. Коваленко, Єрмаков, Кверквелія, Квакіч, Ременюк, Голодюк, Задерака, Зубков.

Інгулець: Гальчук, Мельничук, Ковальов, Салем, Асмелаш, Шарай, Запорожець, Бартулович, Козак, Сітало, Гопей.

Запасні: Шуст, Полегенько, Плохотнюк, Коробенко, Шишка, Павлов, Поспєлов, Якимів, Головкін.

Вже на 6-й хвилині поєдинку тренеру «Інгульця» довелося провести заміну. Замість того, що отримав пошкодження, Мельничука на поле вийшов Полегенько. «Інгулець» стартові хвилини матчу провів агресивніше суперника. У «Металіста 1925» не йшла комбінаційна гра, чим і користувалися гості.

На 15-й хвилині господарі провели атаку. Протасов головою замикав подачу з лівого флангу, але послав м'яч вище воріт. Через п'ять хвилин схожу атаку провів «Інгулець». Сітало бив головою з лінії воротарського, проте також не влучив у ціль. На 36-й хвилині Сидоренко дістав м'яч, спрямований Запорожцем в лівий верхній кут.

Здавалося, що на перерву команди підуть з нулями на табло. Однак на 44-й хвилині «Металіст 1925» відкрив рахунок. Батюшін потужно пробив з півкола штрафного і м'яч від поперечини відскочив за лінію воріт.

На 3-й хвилині другого тайму Гопей, замикаючи подачу з флангу, головою пробив вище воріт. А через 15 хвилин господарі повели 2: 0. Западня підібрав відскок від захисника і з лівого кута воротарського майданчика відправив м'яч у сітку. На 66-й хвилині Марлісон зліва увійшов в штрафну, обіграв захисника і катнув м'яч під дальню штангу.

Власне, на цьому матч можна було б і закінчити. «Інгулець» змирився з поразкою і особливих проблем господарям не створював. «Металіст тисяча дев'ятсот двадцять п'ять» вирішив добити суперника, і на 83-й хвилині Криськів забив в ворота «Інгульця» четвертий м'яч.

• «Десна» - «Олександрія» 1: 1 (Безбородько, 35 - Третьяков, 28);
  • «Металіст 1925» - «Інгулець» 4: 0 (Батюшін, 44, Западня, 63 Марлісон, 66, Криськів, 83).

Решта матчів 12-го туру пройдуть 23 і 24 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах «Шахтаря» і «Динамо» в третьому турі Ліги чемпіонів і перемозі «Зорі» в матчі Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .