«Будівельник» виграв Кубок України

У фінальному матчі розіграшу Кубку України сезону 2020/21 «Будівельник» обіграв «Черкаських Мавп».

«Будівельник» не залишив шансів «Черкаським Мавпам», здобувши перемогу. Кияни заволоділи трофеєм вперше з 2015 року.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 4 квітня, в Києві відбувся фінал розіграшу Кубку України сезону 2020/21. Спочатку поєдинок повинен був відбутися в Запоріжжі, але оскільки влада міста оголосила локдаун, «Черкаські Мавпи» та «Будівельник» зіграли в столиці України. Номінальними господарями фінального матчу стали «Черкаські Мавпи».

Рахунок в матчі триочковим кидком відкрив гравець «Черкаських Мавп» Конєв. Кобець, на початку сезону зі скандалом залишив лави «Черкаських Мавп» і приєднався до складу «Будівельника», трьома точними штрафними зрівняв рахунок. Кияни вийшли вперед і на 6-й хвилині вигравали 2 очки. Потім різниця в рахунку зросла до п'яти балів, а перша чверть завершилася з рахунком 23:20 на користь столичного клубу.

На початку другої чверті «Черкаські Мавпи» зрівняли рахунок, а потім робили це ще двічі. Однак потім «Будівельніку» вдалося дещо відірватися від суперника і повести +8, а після кидка Буртта і зовсім +11. На перерву команди пішли за рахунку на табло 34:48.

На початку третьої чверті різниця в рахунку зросла до сімнадцяти очок, а до кінця десятихвилинки досягла двадцяти одного очка. З такою перевагою «Будівельніку» залишалося просто спокійно довести поєдинок до переможного кінця. З цим завданням баскетболісти київського клубу успішно впоралися. «Будівельник» став володарем Кубку України, повернувши собі трофей через 6 років.

• «Черкаські Мавпи» - «Будівельник» 70:93 (20:23, 14:25, 16:23, 20:22).

7 квітня відбудуться чергові поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах 20-го туру УПЛ, про чвертьфінальні і півфінальні матчі баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .