«Миколаїв» розгромив дебютанта Суперліги «Кривбас»

З нового сезону дванадцятою командою баскетбольної Суперліги став «Кривбас».

«Кривбас» пручався лише перші 10 хвилин поєдинку. Ударні друга і третя чверті принесли «Миколаєву» впевнену перемогу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 25 вересня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. Новачок Суперліги «Кривбас» свій перший поєдинок проводив у гостях у баскетбольного клубу «Миколаїв».

У перші хвилини зустрічі команди по черзі вели в рахунку. Із середини першої чверті лідерство захопив «Миколаїв». Господарі втримали перевагу до кінця десятихвилинки, вигравши стартовий відрізок матчу 24:19.

А ось друга чверть пройшла за абсолютно іншим сценарієм. «Миколаїв» став збільшувати відрив, «Кривбас» же грішив неточними кидками. У підсумку набравши за 10 хвилин ігрового часу всього 8 очок, «Кривбас» програв першу половину матчу з різницею в 18 балів.

Після перерви картина гри не змінилася. «Миколаїв» довів відрив до +39, і лише в останні секунди третьої чверті дозволив гостям трохи скоротити різницю.

При такому відриві четверта чверть стала простою формальністю. Гравці «Миколаєва» не стали добивати дебютантів і навіть дозволили суперникам виграти заключну чверть. На загальному підсумку матчі це не позначилося – «Кривбас» програв перший матч сезону з різницею у 29 очок.

• «Миколаїв» - «Кривбас» 91:62 (24:19, 21:8, 30:14, 16:21).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 26 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумок першого матчу дев'ятого туру УПЛ, про результати жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.