«Динамо» програло «Ювентусу», «Челсі» розгромив «Севілью»

Киянам не вдалося дати бій італійському гранду

Киянам не вдалося дати бій італійському гранду.

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 2 грудня відбулися поєдинки Ліги чемпіонів в групах E, F, G і Н. У Турині «Ювентус», який вже забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу, приймав київське «Динамо».

Команди виступали в таких складах:

Ювентус: Щесни - Демірал, Бонуччі, де Лігт - К'єза, Бентанкур, Ремсі, Маккенна, Алекс Сандро - Мората, Роналду.

Запасні: Пінсольо, Артур, Диба, Данило, Куадрадо, Рабіо, Федеріко Бернардескі, Та Граса, Дрегушін, Фработта, Портанова, Кулусевскі.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук, Шапаренко - Циганков, Вербич, Родрігес.

Запасні: Нещерет, Бойко, Белуце, Шабанов, Де Піна, Ледньов, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Клейтон, Сирота, Супряга.

Стартові хвилини поєдинку пройшли в рівній боротьбі. На 8-й хвилині К'єза зважився на дальній удар, і м'яч рикошетом від Попова пройшов поруч зі штангою воріт «Динамо». На 17-й хвилині Бущан відбив удар Маккенна головою в ближній кут після подачі кутового з лівого флангу. Через хвилину Бущан знову вступив в гру, відбивши удар Мората. На 20-й хвилині «Ювентус» відкрив рахунок. Алекс Сандро подав у штрафну з лівого флангу, і К'єза головою відправив м'яч у сітку.

На 30-й хвилині Алекс Сандро в штрафний скинув під удар Роналду, і Кріштіано перевірив на міцність поперечину воріт «Динамо». На 41-й хвилині Вербич скинув під удар, але Циганков потрапив в ногу Щесни, який вийшов з воріт на перехоплення.

На 52-й хвилині Попов випередив Ремсі, не дозволивши гравцеві «Ювентуса» замкнути простріл зліва. В атаці у відповідь Циганков навісив в штрафну, м'яч, нікого не зачепивши, йшов в кут воріт, але Щесни вчасно зреагував і м'яч відбив. На 57-й хвилині після прострілу з правого флангу м'яч від ноги Мората відлетів до дальньої штанги, де Кріштіану Роналду відправив його у ворота «Динамо». На 66-й хвилині К'єза віддав передачу в штрафну, і Мората з району одинадцятиметрової позначки забив третій м'яч у ворота «Динамо».

На 76-й хвилині Бущан собою перегородив шлях м'ячу у ворота, не дозволивши Кулусевскі замкнути простріл зліва. Шесни знову зіграв надійно, відбивши удар Шапаренка під дальню штангу на першій компенсованій хвилині.

У заключному матчі групового турніру з «Ференцварошем» «Динамо» буде боротися за третє місце в групі і вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи.

У другому матчі групи G в Будапешті «Ференцварош» зустрівся з «Барселоною». Гості відкрили рахунок на 14-й хвилині. Грізманн з воротарського п'ятою переправив м'яч у ворота після прострілу Альби з лівого флангу. Другий гол «Барселони» виявився дуже схожий на перший. Дембеле пройшов по лівому флангу і прострілив у штрафну, а Брейтвейт підрізав м'яч під дальню штангу. На 27-й хвилині Брейтвейт увірвався в штрафну «Ференцвароша», де його збив Фрімпонг. Пенальті реалізував Дембеле, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах. У другому таймі гравці «Барселони» не використали кілька моментів, і рахунок на табло не змінився.

• Манчестер Юнайтед - ПСЖ 1: 3 (Рашфорд, 32 - Неймар, 6, 90 + 1, Маркіньос, 69);
  • Істанбул Бешикташ - РБ Лейпциг 3: 4 (Кахведжі, 45 + 3, 72, 85 - Поульсен, 26, Мукіеле, 43, Ольмо, 66, Сорлот, 90 + 2)

У четвер, 3 грудня відбудуться поєдинки п'ятого тури Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про тріумф «Шахтаря» в матчі з «Реалом» і результати матчів п'ятого туру Ліги чемпіонів, про перебіг подій в матчах 1/8 фіналу Кубку України,а також про матчі Української хокейної ліги .