«Динамо» на останніх хвилинах впустило перемогу у матчі з «Ференцварошем».

У другому матчі групи G «Барселона» обіграла «Ювентус» і захопила лідерство.

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 28 жовтня, відбулися поєдинки Ліги чемпіонів в групах E, F, G і Н. В матчі групи G угорський «Ференцварош» на своєму полі, в присутності уболівальників, зустрівся з київським «Динамо».

Команди вийшли на матч у таких складах:

Ференцварош: Дібус - Ловренчіч, Блажіч, Ковачевич, Хайстер - Сомаліу, Шигера, Харатін - Зубков, Ісаел да Сілва Барбоса, Нгуєн.

Запасні: Богдан, Банки, Фрімпонг, Мак, лення, Батурина, Двалі, Болі, Ляйдуні.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв - Сидорчук - Циганков, Шапаренко, Буяльський, Де Пена - Супряга.

Запасні: Нещерет, Белуце, Вербич, Шепелев, Цітаішвілі, Шабанов, Ледньов, Андрієвський, Гармаш, Родрігес, Сирота, Дуелунд.

На 7-й хвилині Денис Бойко, який замінив у воротах «Динамо» Георгія Бущана, який підхопив коронавірус, зловив м'яча після удару Нгуєна зі штрафного. На 12-й хвилині Сомаліу в центрі поля збив Шапаренка, за що отримав жовту картку від арбітра матчу. Захисник «Динамо» Караваєв опинився в штрафній «Ференцвароша» і пробив низом, але голкіпер команди господарів Дібус удар відбив.

Гравці угорської команди грали досить грубо, і Хайстер заробив попередження за фол на Циганкова. На 26-й хвилині Забарний намагався замкнути передачу з Кендзьори правого флангу, проте м'яч попав у руку Харатіну, і арбітр без роздумів вказав на «точку». Пенальті реалізував Циганков, пробивши в лівий нижній кут, тоді як голкіпер стрибнув у правий.

На 41-й хвилині матчу Буяльський зробив прохід по правому флангу і прострілив у штрафну на набігаючого зліва Де Пену. Захисник «Ференцвароша» в спробі перервати передачу практично дотягнувся до м'яча, але ігровий снаряд все одно потрапив до гравця «Динамо», а далі все було справою техніки. Де Піна відправив м'яч у вже незахищений кут, збільшивши перевагу «Динамо» до двох м'ячів.

На початку другого тайму «Динамо» провело кілька атак, але всі вони були перервані захистом господарів. На 59-й хвилині тривала атака «Ференцвароша» завершилася точним ударом Нгуєна в дальній кут воріт «Динамо». Гра перемістилася в центр поля, але команди не упускали шанс провести атаку. На 81-й хвилині Караваєв пройшов по лівому флангу, але його простріл перехопили гравці оборони угорської команди.

Вийшовши на заміну в складі «Ференцвароша» Болі пробив з лінії штрафної, і Бойко з другої спроби зафіксував м'яч. На 86-й хвилині Сидорчук отримав другу жовту картку, залишивши «Динамо» в меншості. На останній хвилині основного часу Болі зумів зрівняти рахунок в матчі, ударом з лінії воротарського відправивши м'яч у ворота «Динамо». А на останній компенсованій хвилині «Ференцварош» міг вирвати перемогу, але Бойко відбив дальній удар гравця угорської команди. Ведучи з перевагою у два м'ячі за підсумками першого тайму, «Динамо» втратило перемогу.

У другому матчі «динамівської» групи «Ювентус» приймав «Барселону» і вже на другій хвилині міг пропустити. Спочатку Щесни відбив удар Пьянича, а потім удар Грізманн прийняла на себе штанга. Але на 14-й хвилині «Барселона» вийшла вперед. Дембеле пробив з-за меж штрафного, і м'яч рикошетом від ноги К'єза по високій траєкторії влетів у дальній верхній кут воріт Щесни. На 23-й хвилині Мессі пробив поруч зі штангою після передачі п'ятою від Грізманн. Ще один момент для взяття воріт був у Дембеле, але воротар і захисники туринської команди завадили йому нанести удар.

Другий тайм також пройшов за переваги «Барселони». До середини тайму каталонці вдвічі перевершили «Ювентус» за кількістю ударів по воротах (11 проти 5). На 75-й хвилині Грізманн, отримавши передачу від Мессі, пробив повз ворота Щесни. На 85-й хвилині Демірал залишив «Ювентус» в меншості, отримавши другу жовту картку за фол на Пьянича. А на 90-й хвилині Федеріко Бернардескі збив Фаті на вході в штрафну, і Мессі ударом в лівий верхній кут реалізував пенальті. «Барселона» здобула другу перемогу і стала лідером групи G.

• Істанбул ББ - ПСЖ 0: 2 (Кен, 64. 79).

У четвер, 29 жовтня, відбудуться матчі другого туру групового етапу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матч «Шахтар» -«Інтер»,а також про результати поєдинків Ліги чемпіонів, зіграних 27 жовтня .