«Динамо» і «Шахтар» здобули виїзні перемоги, «Минай» та «Колос» обійшлися без забитих м'ячів

Українські клуби провели матчі 20-го туру Прем'єр-ліги.

Мораес в свій день народження забив 100-й гол у чемпіонатах України. Нападник забив 43 м'ячі в складі «Шахтаря», 35 за донецький «Металург» і 22 у футболці київського «Динамо».

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 4 квітня, трьома матчами завершилася ігрова програма 20-го туру УПЛ». У сонячному Ужгороді «Минай» зустрівся з «Колосом». Напередодні поєдинку півзахисник «Миная» і легенда українського футболу Михайло Кополовець оголосив про завершення ігрової кар'єри і бажанні зосередиться виключно на обов'язках спортивного директора клубу.

На 11-й хвилині «Колос» міг відкривати рахунок. Лисенко ударом головою замикав подачу Кравченко з правого флангу, але влучив у штангу. На 24-й хвилині два гравці «Колосу» вийшли на одного захисника. Лисенко опинився перед воротарем «Миная», але не зміг переграти що вийшов з воріт Поповича. Через чотири хвилини Попович відбив удар Антюх у верхній кут.

Свій перший момент в матчі «Минай» створив на 56-й хвилині. Після подачі кутового справа Нурієв головою підрізав м'яч у ворота, але воротар «Колоса» Волинець встиг відбити удар. На 64-й хвилині удар Нурієва прийняв на себе захисник «Колоса», і м'яч рикошетом пішов на кутовий. Нурієв зважився на удар з-за меж штрафного майданчика. М'яч пройшов поряд з правою дев'яткою, зачепивши сітку із зовнішнього боку. Замінивши Шиндера Угочукву пробив поруч зі штангою воріт «Колоса». Гості в другому таймі практично нічого не створили біля воріт суперника і задовольнялися нульовою нічиєю.

У Полтаві «Ворскла» приймала «Шахтар». Після перерви, пов'язаної з травмою, у складі «Шахтаря» на поле вийшов один з лідерів «гірників» Степаненко. Під кінець 9-ї хвилини Соломон пробив в штангу, а три спроби гравців «Шахтаря» добити м'яч в сітку блокували гравці «Ворскли». Далі гра проходила в спокійному темпі, без особливих загострень.

На 25-й хвилині удар Марлоса з правого флангу штрафний воротар «Ворскли» Різник спокійно забрав в руки. Через дві хвилини Майкон зі штрафного пробив поруч зі штангою воріт полтавського клубу. А в атаці у відповідь «Ворскли» воротар «Шахтаря» Трубін відбив удар Якубу, собою закривши м'ячу шлях в ворота. На 32-й хвилині Алан Патрік зі штрафного пробив у дальню штангу воріт «Ворскли». Пердута отримав пошкодження в зіткненні з Соломоном, і на 38-й хвилині поступився місцем на полі Скляру. Як стало відомо пізніше, гравець «Ворскли» отримав перелом ребра.

«Шахтар» відкрив рахунок на 42-й хвилині. Отримавши передачу від Алана Патріка, сьогоднішній іменинник Мораес відправив м'яч у лівий кут воріт «Ворскли». Через дві хвилини Різник ногами відбив небезпечний удар Соломона. На 45-й хвилині «Ворскла» перехопила м'яч в центрі поля і провела атаку, яка завершилася ударом Кулача над поперечиною.

Неприємний епізод стався в компенсований до першого тайму час. У центрі поля зіткнулися Тілль і Яворський. В результаті удару ліктем голову від партнера по команді, Тілль покинув поле на ношах.

Після перерви на поле замість Тилля вийшов Альюне. «Шахтар» віддав ініціативу супернику, надавши «Ворсклі» можливість грати першим номером. На 62-й хвилині знову спрацювала зв'язка Алан Патрік - Мораес. Патрік пасом вивів Мораеса один на один, і форвард «Шахтаря» рикошетом від штанги відправив м'яч у ворота «Ворскли».

На 79-й хвилині Трубін відбив небезпечний удар Степанюка з лівого краю штрафного. Через сім хвилин голкіпер знову виручив «Шахтар» забравши м'яч після удару Чеснакова зі штрафного в обвід стінки. «Шахтар» здобув перемогу, а Мораес забив 99-й і 100-й гол у чемпіонатах України.

Завершували ігрову програму 20-го туру «Олександрія» та «Динамо». Матч став єдиним в турі, що проводилося з глядачами на трибунах. На 8-й хвилині м'яч дивом не опинився у воротах господарів поля. Воротар «Олександрії» Паньків перевів удар Караваєва в поперечину, Буяльський добивав головою в падінні, але Бондаренко зупинив м'яч на лінії воріт.

Не забиваєш ти - забивають тобі. Знамените футбольне правило спрацювало на 14-й хвилині і «Динамо» пропустило в свої ворота. Ковалець в штрафний суперника скинув під удар партнеру, а Сітало просто розстріляв голкіпера команди гостей Бущана. Бесєдін залишив м'яч під удар Сидорчуку, але капітан «Динамо» пробив набагато вище воріт.

На 30-й хвилині Бущан парирував удар Лучкевича з правого кута воротарського. Після подачі Кендзьор м'яч потрапив в руку Мірошниченко, і після перегляду повтору арбітр призначив пенальті у ворота «Олександрії». До м'яча підійшов Шапаренко і ударом під поперечину зрівняв рахунок. На 38-й хвилині Паньків відбив удар Забарна після подачі зі штрафного з правого флангу.

На 54-й хвилині Де Піна в боротьбі з захисниками головою побив над воротами «Олександрії». Через дві хвилини Паньків перевів на кутовий м'яч після удару Караваєва. За зайву емоційність арбітр видалив Шарана з технічної зони, відправивши головного тренера «Олександрії» додивлятися матч на трибунах.

На 63-й хвилині Караваєв забив другий м'яч у ворота «Олександрії». Але при цьому знаходився в офсайді Буяльський заважав Паньківу, і арбітр матчу гол не зарахував. Паньків на 77-й хвилині парирував удар Шапаренко низом. Миколенко підключився до атаки «Динамо», але його удар Паньків відбив, а партнери захисника «Динамо» не встигли добити прокотився по воротарському м'яч.

Розв'язка в поєдинку настала на 90-й хвилині. Жерсон Родрігес на шляху до штрафної суперника зіграв в стінку з Буяльським і потужним ударом над руками Паньківа всадив м'яч під поперечину. «Олександрія» пішла в атаку, але гострого моменту біля воріт «Динамо» так і не створила.

• «Минай» - «Колос» 0: 0;
  • «Ворскла» - «Шахтар» 0: 2 (Мораес, 42, 62);
  • «Олександрія» - «Динамо» 1: 2 (Сітало, 14 - Шапаренко, 35 (з пен.), Родрігес, 90).

Матчі 21-го туру УПЛ відбудуться 10 і 11 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах 20-го туруУПЛ,про перемогу «Будівельника» у фінальному матчі баскетбольного Кубку України,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .