Під час переговорів важливою темою стали оборонні потреби України та можливість спільного виробництва озброєнь
Президент України Володимир Зеленський в рамках робочої поїздки в Албанію 28 лютого зустрівся з прем'єр-міністром країни Еді Рамою. Сторони підписали документ про дружбу та співробітництво між двома країнами.
Про це Володимир Зеленський повідомив у соцмережах. Він додав, що під час переговорів з албанським прем'єром обговорив оборонні потреби України та можливість спільного виробництва озброєнь.
"Під час зустрічі з Прем’єр-міністром країни Еді Рамою підписали Договір про дружбу та співробітництво між Україною та Албанією. Цей документ сприятиме розвитку нашої співпраці та зміцненню позицій України в Балканському регіоні", - написав Володимир Зеленський, подякувавши уряду та народу Албанії.
Президент України здійснив візит до Тирани — столиці Албанії, 28 лютого. Там він пробуде до 29 лютого включно.
Під час свого перебування в Албанії, Володимир Зеленський візьме участь у саміті під назвою "Україна - Південно-Східна Європа". Також міністр закордонних справ Албанії Іґлі Хасан заявив про важливість цього візиту для підтримки та зміцнення взаємин між двома країнами.
Президент Зеленський також запланував ряд важливих зустрічей під час свого перебування в Тирані, під час яких обговорюватиметься спільний шлях до досягнення євроатлантичної інтеграції. Цей візит стане важливим кроком у зміцненні дипломатичних зв'язків між Україною та Албанією, а також у підтримці української національної безпеки та суверенітету.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.