Суд продовжив арешт для Романа Гринкевича, але зменшив йому заставу

Розмір застави у справі закупівель одягу для ЗСУ суддя зменшив з 500 млн до 469 млн гривень

суд, Роман Гринкевич
Суд виніс нове рішення стосовно Гринкевича молодшого

Суд частково задовольнив клопотання прокурора та залишив Романа Гринкевича, якого підозрюють у постачанні неякісного одягу для ЗСУ, під вартою. Там він проведе ще понад місяць — до 17 квітня. Також заставу зменшили на 31 мільйоні гривень.

Про це повідомляє "Суспільне". За даними видання, розмір застави зараз складає 469 млн грн (а був 500).

гринкевич 2

Що відомо про справу Гринкевичів

Справа батька Романа Гринкевича - Ігора - набула гучного розголосу наприкінці грудня 2023 року, коли львівського бізнесмена спіймали на спробі дати хабар у 500 тисяч доларів слідчому Державного бюро розслідувань. Його підприємства, які були головними постачальниками Міноборони України, виявилися причетними до масового розкрадання коштів, що призвело до значних збитків для бюджету країни – понад мільярд гривень.

У січні Ігорю Гринкевичу повідомили про підозру та відправили його до СІЗО. Пізніше його сина Романа затримали в Одесі, де він готувався до втечі за кордон. Наразі обидва вони перебувають під вартою. 

Роман Гринкевич є одним із п'яти підозрюваних у кримінальному провадженні щодо закупівель одягу для Збройних Сил України. За даними слідства, загальна сума закупівель становила майже 1 мільярд гривень. Наразі майно Гринкевичів арештоване.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини — від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Ми поговоримо з Вадимом Інгеровим про засідання круглого столу щодо свободи слова, де обговорюється можливе блокування Telegram для запобігання поширенню дезінформації. Розкриємо суть цієї зустрічі, розглянемо можливість блокування медіа та причини відсутності прямих представників бізнесу, ЗМІ, а також Telegram на цих засіданнях. Приєднуйтеся до нас для детального обговорення цих питань.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube