Головна
Україна
11:45, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

У місті продовжується активна боротьба з рашистами та колаборантами, та ще й вони самі гризуться між собою.  Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров в етері онлайн-марафону FREEДОМ, – передає Інформатор. Уночі в самому Мелітополі та в 10 кілометрах від міста місцеві жителі могли чути декілька вибухів. Проте, це була доволі приємна «бавовна», котра принесла чимало проблем окупантам. За попередніми даними:  У селищі Мирному зруйнована будівля, в якій велася активна підготовка до псевдореферендуму. Щонайменше, це сповільність впровадження їхньої недолугої вистави.  У самому Мелітополі зруйнована однай з найбільших військових баз ворога, що вони влаштували на території заводу «Автокольорлит».  Останнім часом тиск на рашистів у місті та його околицях значно посилився. Вони вже мають зрозуміти, що їм потрібно забиратися геть.  Водночас, псевдореферендум в окупантів постійно змінює дати. Уже вони відмовилися від ідеї провести все в один день. Усе через те, що в Мелітополі їх не підтримує майже ніхто. Замість референдуму збираються проводити соцопитування.  Агітатори вже отримують інструкції. Вказано, що серед групи, що буде ходити по домівках, має бути кримчанин, що володіє українською. Аби компенсувати недостатню підтримку в місті, гаулятери заявили, що голосувати зможуть «всі бажаючі», включно з тими, хто в рф.  У Мелітополі також спецслужби рф масово позбавляються колаборантів. Так, у Михайлівці вбили одного з колаборантів, а пізніше там же повісили псевдоначальника відділу поліції. Колаборанти бояться, та намагаються знайти вихід у українських спецслужб – усе більше колаборантів звертаються до них, бо не хочуть більше працювати з окупантами.  Жителям Мелітополя також порадили за можливості евакуюватися до Запоріжжя чи хоча б на узбережжя Азовського моря. Справа в тому, що до міста рашисти завезли хімічні лабораторії «Мікроб». Можливо, це для того, аби рятувати окупантів у випадку ядерної аварії. Будьте впевнені – про місцевих ніхто не згадає.  Нагадаємо, що росіяни намагаються прорватися в Бахмут із декількох міст та сіл Луганської області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Знищення однієї з найбільших баз окупантів, «зачистка» колаборантів та постійне перенесення псевдорефендума: ситуація в Мелітополі

Читать на русском

Вибухи, що чули місцеві жителі, перетворили на пекло бази окупантів

Читать на русском
Знищення однієї з найбільших баз окупантів, «зачистка» колаборантів та постійне перенесення псевдорефендума: ситуація в Мелітополі

Вибухи, що чули місцеві жителі, перетворили на пекло бази окупантів

У місті продовжується активна боротьба з рашистами та колаборантами, та ще й вони самі гризуться між собою. 

Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров в етері онлайн-марафону FREEДОМ, – передає Інформатор.

Уночі в самому Мелітополі та в 10 кілометрах від міста місцеві жителі могли чути декілька вибухів. Проте, це була доволі приємна «бавовна», котра принесла чимало проблем окупантам. За попередніми даними: 

  • У селищі Мирному зруйнована будівля, в якій велася активна підготовка до псевдореферендуму. Щонайменше, це сповільність впровадження їхньої недолугої вистави. 
  • У самому Мелітополі зруйнована однай з найбільших військових баз ворога, що вони влаштували на території заводу «Автокольорлит». 


Останнім часом тиск на рашистів у місті та його околицях значно посилився. Вони вже мають зрозуміти, що їм потрібно забиратися геть. 

Водночас, псевдореферендум в окупантів постійно змінює дати. Уже вони відмовилися від ідеї провести все в один день. Усе через те, що в Мелітополі їх не підтримує майже ніхто. Замість референдуму збираються проводити соцопитування. 

Агітатори вже отримують інструкції. Вказано, що серед групи, що буде ходити по домівках, має бути кримчанин, що володіє українською. Аби компенсувати недостатню підтримку в місті, гаулятери заявили, що голосувати зможуть «всі бажаючі», включно з тими, хто в рф. 

У Мелітополі також спецслужби рф масово позбавляються колаборантів. Так, у Михайлівці вбили одного з колаборантів, а пізніше там же повісили псевдоначальника відділу поліції. Колаборанти бояться, та намагаються знайти вихід у українських спецслужб – усе більше колаборантів звертаються до них, бо не хочуть більше працювати з окупантами. 

Жителям Мелітополя також порадили за можливості евакуюватися до Запоріжжя чи хоча б на узбережжя Азовського моря. Справа в тому, що до міста рашисти завезли хімічні лабораторії «Мікроб». Можливо, це для того, аби рятувати окупантів у випадку ядерної аварії. Будьте впевнені – про місцевих ніхто не згадає. 

Нагадаємо, що росіяни намагаються прорватися в Бахмут із декількох міст та сіл Луганської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.