Засніжені поля і повернення Мілевського - в Україні відновився футбольний сезон

Сергій Турчак

Розіграш УПЛ відновився після зимової паузи.

Мілевський провів на полі 60 хвилин, але не зміг допомогти «Минаю» уникнути поразки. «Динамо» і «Зоря» виграли домашні поєдинки на засніжених полях.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 13 лютого, після двомісячної паузи трьома матчами поновився розіграш Української Прем'єр-ліги. Поєдинок «Колос» - «Шахтар», також запланований на 13 лютого, перенесли у зв'язку з несприятливими погодними умовами. Матч пройде 14 лютого в Києві на стадіоні «Динамо» імені Лобановського.

Офіційно відкривали календарний рік для українських клубів відразу два поєдинки. У Запоріжжі «Зоря» приймала «Десну». Матч почався за температури мінус 8 і в супроводі рясного снігопаду. Однак через кілька хвилин сніг закінчився, і поле осяяли промені зимового сонця. Гра не була багата на небезпечні моменти, проте на 18-й хвилині «Зоря» вийшла вперед. Воротар «Десни» Паст невдало вибив м'яч, Алахьяр його перехопив і прострілив в центр. Гладкий в боротьбі із захисником відправив м'яч у порожні ворота.

«Десна» відігралася досить швидко. На 21-й хвилині Конопля справа увійшов до штрафної і пробив. М'яч від поперечини відскочив до Тотовицького, який і переправив ігровий снаряд у порожні ворота. Гра проходила в силовій боротьбі, переважно в центрі поля. Реальних загроз воротам суперника команди не створили і на перерву пішли за нічийного результату.

«Зоря» провела контратаку після кутового біля своїх воріт, але захисники «Десни» встигли повернутися і перехопили подачу в штрафну. А на 61-й хвилині подача з лівого флангу все ж пройшла, і Гладкий головою відправив м'яч у ворота «Десни». Через дві хвилини «Десна» повторила комбінацію «Зорі», проте Бутковський пробив несильно і воротар забрав м'яч.

Шахаб замикав прострільну передачу з правого флангу, але пробив поруч зі штангою. В останні хвилини на полі почалася справжня рубка. Гравці не шкодували ні себе ні суперника. Арбітру довелося показати кілька жовтих карток, щоб втихомирити пристрасті. «Зоря» втримала переможний результат, заробивши перші очки в новому році.

У паралельному матчі, що проходив в Ужгороді, «Минай» приймав ФК «Львів». У цьому поєдинку в складі «Миная» на поле вийшов Артем Мілевський,який повернувся до чемпіонату УПЛ. Вже на другій хвилині гості могли відкрити рахунок. В ході контратаки партнери вивели Шину на ударну позицію, але гравець «Львова» пробив в який вийшов з воріт Каніболоцького. Але те, що не вдалося одному гравцеві команди гостей, зробив інший. На 13-й хвилині Альваро зі своєї половини поля втік в контратаку і реалізував вихід один на один ударом в ближній кут.

На 26-й хвилині Книш зважився на дальній удар по воротах «Львова», але потрапив в штангу. Через три хвилини «Минай» заробив перспективний штрафний. Нурієв пробивав на техніку, але воротар «Львова» Костик удар парирував. Після кутового з лівого флангу м'яч влучив у поперечину воріт «Львова». На 45-й хвилині Альваро практично точь-в-точь повторив перший гол. Контратака, вихід один на один і точний удар в правий кут.

На 2-й хвилині другого тайму «Минай» скоротив різницю в рахунку. Шиндер після подачі з лівого флангу дотягнувся до м'яча і проштовхнув його у ворота. Шиндер міг відзначитися ще раз на 67-й хвилині. Гравець «Миная» пробив з півкола штрафної, але удар прийшовся по центру і воротар м'яч забрав. Костик врятував «Львів» ще раз на 81-й хвилині. Карась з близької відстані пробив головою, а воротар витягнув м'яч з дев'ятки і перевів його на кутовий. В кінці матчу «Минай» вантажив м'яч в штрафну суперника, але ця тактика до успіху не привела.

У третьому матчі суботи лідер турнірної таблиці УПЛ «Динамо» приймало «Олімпік». Командам довелося проводити поєдинок за температури у мінус 11 градусів. Господарі поля на старті матчу взяли м'яч під свій контроль. У гравців «Олімпіка» не завжди виходило відібрати м'яч за правилами. На 8-й хвилині Нкенг в'їхав в ногу Буяльському, за що отримав від арбітра жовту картку.

Одна з небагатьох атак «Олімпіка» завершилася взяттям воріт. Нкенг продовжив передачу Лебеденко з лівого флангу, і Альваренга пробив Бущана. На 25-й хвилині Буяльський упустив момент, пробивши вище воріт після прострілу Караваєва з правого флангу. А на 30-й хвилині «Динамо» зрівняло рахунок. Циганков пробив зі штрафного, воротар відбив, проте першим на добиванні виявився Бесєдін та в падінні головою відправив м'яч у сітку. Бесєдін забив ще раз, але арбітр справедливо не зарахував гол через офсайд у форварда «Динамо».

На 52-й хвилині Караваєв отримав пас від Сидорчука, прибрав суперника і пробив в дальній кут, однак м'яч пройшов поруч зі штангою воріт «Олімпіка». Де Піна в боротьбі із захисником пробив неточно. Через хвилину в практично такий же ситуації Попов пробив над поперечиною. «Динамівці» продовжили атаки на ворота суперника, але в завершальній стадії гравцям київського клубу не вистачало точності.

На 76-й хвилині Нкенг знову порушив правила і залишив «Олімпік» в меншості. І вже в наступній атаці після видалення камерунця «Динамо» вийшло вперед. Циганков скинув під удар партнеру, і Буяльський з лінії штрафного в дотик увігнав м'яч у сітку.

На 87-й хвилині Лебеденко збив Циганкова практично на лінії штрафного. Арбітр спочатку показав жовту картку, але після перегляду повтору змінив її колір на червоний. Циганков пробив зі стандарту, голкіпер перевів м'яч в штангу. І знову першим на добиванні виявився Бесєдін, в стрибку відправивши м'яч у сітку.

Матчі, зіграні 13 грудня:

• «Зоря» - «Десна» 2: 1 (Гладкий, 18, 61 - Тотовіцкій, 21);
  • «Минай» - «Львів» 1: 2 (Шиндер, 47 - Алваро, 13, 45);
  • «Динамо» - «Олімпік» 3: 1 (Бесєдін, 30, 90 + 1, Буяльський 77 - Альваренга, 19)

Наступні матчі УПЛ відбудуться 14 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Баварії» на клубному чемпіонаті світу,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .