«Запоріжжя» обіграло «Харківських Соколів»

Сергій Турчак

Завдяки перемозі клуб із Запоріжжя вийшов на друге місце.

«Запоріжжя» здобуло третю домашню перемогу поспіль. Майкл Кеффі набрав в матчі 20 очок.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 24 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Запоріжжі на майданчику палацу спорту «Юність» баскетбольний клуб «Запоріжжя» брав баскетбольний клуб «Харківські Соколи».

Перші очки в матчі «Запоріжжю» приніс Сизов, на що суперники відповіли влучним кидком Чумакова. Гості ненадовго вийшли вперед, але після рахунку 6: 6 на третій хвилині, лідерство за набраними очками перейшло до «Запоріжжя». В середині першої чверті після триочкового кидка Мальчевського господарі повели з перевагою у 7 балів. «Харківські Соколи» скоротили відставання, але все ж стартова десятихвилинка залишилася за «Запоріжжям» 22:20.

Гравці «Запоріжжя» змогли трохи відірватися від суперника, проте вже в середині другої чверті рахунок зрівнявся. Потім команда господарів зробила ривок 11: 0, на що «Харківські Соколи» не змогли нічим відповісти. Завершилася ж перша половина зустрічі з рахунком 48:34.

Третя десятихвилинка пройшла в рівній боротьбі. За її підсумками розрив в рахунку залишився колишнім і становив +14 на користь господарів майданчика. А ось у четвертій чверті харків'яни почали скорочувати відставання. За хвилину і 6 секунд до кінця основного часу Боггс наблизив «Харківських Соколов» до суперника на відстань чотирьох очок. Однак Кеффі кидком із-за дуги остудив запал гостей, а два штрафних Форчун і зовсім поховали надію харківської команди на успіх в цьому матчі.

• «Запоріжжя» - «Харківські Соколи» 81:75 (22:20, 26:14, 19:19, 14:22).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 28 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .