"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Про це йдеться в спільній заяві від імені 30 країн-членів ЮНЕСКО
Спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО засудила дії Росії в окупованому Криму.
Про це йшла мова на зустрічі заступника міністра закордонних справ Еміне Джапарової з представниками ЮНЕСКО, передає Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС .
Джапарова розповіла про погіршення ситуації на окупованому півострові. Вона привернула увагу до фактів знищення пам'яток всесвітньої культурної спадщини, порушень прав людини і утисків національних меншин, обмеження свободи віросповідання, придушення незалежних ЗМІ, порушень міжнародного гуманітарного права з боку російської окупаційної адміністрації.
Перша заступник міністра окремо відзначила демографічні зміни, які проводить окупаційна адміністрація РФ шляхом переселення російських громадян на Кримський півострів, дискримінації української та кримськотатарського спільнот, систематичне порушення їхніх мовних і культурних прав.
"Під час заходу постійна представниця Польщі при ЮНЕСКО Магдалена Марцинковская вимовила спільну заяву від імені 30 країн-членів ЮНЕСКО. Заява засуджує системну репресивну політику РФ проти свободи ЗМІ, переслідування журналістів, обмеження доступу до релігійних установ і мілітаризацію освітніх, наукових і культурних установ. Делегації висловлюють стурбованість повідомленнями про незаконні археологічні розкопки, шкідливі консерваційні роботи та незаконне передавання культурних цінностей", - йдеться в повідомленні.
Держави-члени ЮНЕСКО також закликали РФ забезпечити безперешкодний доступ міжнародних механізмів у сфері захисту прав людини на територію Криму.
Нагадаємо, що в Мінреінтеграціі розповіли, що чекає росіян після деокупації українських територій.При цьому зазначено, що після незаконної окупації Криму окупанти переселили на півострів пів мільйона росіян.
Як раніше повідомляв Інформатор, в окупованому Росією Криму 66-річна жінка з Бахчисарая отримала 12 років в'язниці за нібито шпигунство на користь України. Вирок їй винесли 24 березня.