Українські інженери створили аналоги трьох американських бронеавтомобілів: у Буданова розповіли деталі

Читать на русском

Українські бронемашини вже використовували в Авдіївці та ліквідації ворожих ДРГ на сході країни

Читать на русском
ГУР і ЗСУ
Бронемашини вже успішно показали себе на сході

Українські бронемашини вже використовували в Авдіївці та ліквідації ворожих ДРГ на сході країни

Українські інженери успішно налагодили виробництво аналогів західної військової техніки. Вони здатні конкурувати з відомими бронемашинами, такими як M113, MaxxPro і Humvee. До того, українські бронемашини вже випробували на полі бою.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов. Він розповів, на скільки це важливо для нашої країни й зазначив, що українські технології не просто створюються для експериментів, а вже успішно використовуються на полі бою. Нові розробки, отримали назви "Лис", "Сікач" і "Характерник".

За словами Юсова, це справді вражаюча історія. Адже, додав він, нові розробки створили із власних ресурсів та застарілої техніки.

"...Або виготовляючи власні деталі. Зокрема, корпуси, інші окремі агрегати. Або використовуючи навіть застарілі радянські елементи з радянської техніки. Це все іде в хід, це все уже працює, це все вже використовується в бойових умовах", - розповів він.

Юсов також додав, що ці технічні новинки довели свою ефективність, зокрема, під час оборонних операцій в Авдіївці та ліквідації ворожих диверсійно-розвідувальних груп на сході. Представник ГУР додав, що українська військова техніка, здобувши визнання на полі бою, стає важливим елементом оборонної стратегії країни. Це говорить про високий рівень інженерних знань та технологічних досягнень українських фахівців.

Що ще створюють українці

В "Укроборонпромі" розповіли, що українська оборонна промисловість активно співпрацює з іноземними партнерами для виробництва мінометних мін, артилерійських та танкових снарядів. Нові технології включають розробки безпілотників-камікадзе. Вони здатні пролетіти тисячі кілометрів, що є вражаючим досягненням.

Крім того, в Україні розробили аналог "шахеда", а також є більш потужні моделі, спроможні літати на більші відстані. "Укроборонпром" зосереджується на виробництві складних та високотехнологічних проєктів. Щодо FPV-дронів, підприємство активно сприяє масштабуванню розробок приватних компаній в цій сфері.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Сьогодні ми матимемо можливість поспілкуватися з очільником Мінфіну, Сергієм Марченком, щодо викликів, з якими стикається щодня на своєму посту та прийняття посади. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися більше!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.