RU
Головна
Бізнес
15:00, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Українські АЗС середнього та економ-сегментів з 25 до 29 червня підвищили вартість бензинів і дизеля в межах 550 копійок за літр. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Enkorr. Так, на станціях Авантаж 7 бензини подорожчали на 50 коп./л.Так, ціна на А-92 збільшилася до 27,95грн/л, А-95 до 28,95грн/л. На стільки ж ціни на бензин підвищила мережа . У мережі Chipo ціна палива зросла на 30 коп./л. У мережі ціни на бензини зросли на 23 коп./л: бензин марки А-92 подорожчав до 28,07грн/л, А-95 до 29,07грн/л. При цьому дизель подорожчав на 8 коп. /л. Мережа Motto підвищила ціни на бензини і ДП у середньому на 57 коп./л. Також незначно подорожчало паливо в таких мережах, як Мango, , BVS. Раніше Інформатор повідомляв, скільки згідно з новими розрахунками Мінекономіки буде коштувати бензин і дизпаливо в Україні. Також повідомлялося, що Мінекономіки опублікувало нові розрахунки на бензин і дизпаливо. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українські АЗС підвищили ціни на паливо: список

Читать на русском
Українські АЗС підвищили ціни на паливо: список

Подорожчало паливо на АЗС, які працюють у середньому та економ-сегментах

Українські АЗС середнього та економ-сегментів з 25 до 29 червня підвищили вартість бензинів і дизеля в межах 5–50 копійок за літр.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Enkorr.

Так, на станціях «Авантаж 7» бензини подорожчали на 50 коп./л. Так, ціна на А-92 збільшилася до 27,95 грн/л, А-95 — до 28,95 грн/л. На стільки ж ціни на бензин підвищила мережа «Кворум».

У мережі Chipo ціна палива зросла на 30 коп./л.

У мережі «БРСМ-Нафта» ціни на бензини зросли на 23 коп./л: бензин марки А-92 подорожчав до 28,07 грн/л, А-95 — до 29,07 грн/л. При цьому дизель подорожчав на 8 коп. /л.

Мережа Motto підвищила ціни на бензини і ДП у середньому на 5–7 коп./л.

Також незначно подорожчало паливо в таких мережах, як Мango, «Олас», BVS.

Раніше Інформатор повідомляв, скільки згідно з новими розрахунками Мінекономіки буде коштувати бензин і дизпаливо в Україні.

Також повідомлялося, що Мінекономіки опублікувало нові розрахунки на бензин і дизпаливо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.