У Зеленського заявили, що покарають винних у втручанні у вибори в США

Читати російською
В Офісі президента пообіцяли оприлюднити конкретні дії вже найближчим часом

В Офісі президента Володимира Зеленського 13 січня заявили, що готові покарати відповідальних за втручання українських громадян в американські вибори.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіс Президента .

«Офіс Президента України Володимира Зеленського зробить все, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в США були притягнуті до відповідальності, незалежно від партійної приналежності. Конкретні кроки будуть оприлюднені найближчим часом», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, про готовність нинішньої влади покарати винних у цій справі вже заявляв глава ОП Андрій Єрмак. Свою позицію він опублікував у Twitter. Вона збігається з повідомленням ОП.

Напередодні уряд США ввів за таке втручання санкції проти кількох громадян і організацій України, зокрема народного депутата Олександра Дубинського.Останнього пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським, який зіпсував відносини з американською владою.

Сам Дубинський причетність до американських виборів заперечує.

Під санкції офіційного Вашингтона потрапили і інші українські громадяни, яких американська влада вважає частиною російської мережі впливу.

Серед фізичних осіб втік і засуджений за корупцію екс-нардеп Олександр Онищенко,колишній прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик,колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко.

Серед організацій з України під санкції потрапили ЕРА-МЕДІА ТОВ і сайт NABULEAKS, пов'язані з народним депутатом Андрієм Деркачем,якого, за даними контррозвідки, для цих цілей використовує РФ.

Раніше Інформатор повідомляв, що США запровадили санкції проти України за втручання у вибори .

Крім того, у США висунули нові звинувачення Коломойському.