У Німеччині можуть судити співробітників Siemens через постачання турбін до окупованого Криму

Читать на русском

Німецька прокуратура звинуватила п'ятьох співробітників Siemens у порушенні заборони на поставку до Криму у 2017 році

Читать на русском
Siemens
Співробітників Siemens звинуватили у порушенні санкцій щодо Криму

Німецька прокуратура звинуватила п'ятьох співробітників Siemens у порушенні заборони на поставку до Криму у 2017 році

У Німеччині висунуто звинувачення п'ятьом співробітникам Siemens у порушенні заборони на постачання газових турбін до Криму. Це справа ще 2017 року, коли компанія попри санкції поставила обладнання до окупованого росією українського півострову. Зокрема, йшлося про чотири газові турбіни, які і досі залишаються в Криму.

За даними "Європейської правди" з посиланням на n-tv, прокуратура Гамбурга після понад шести років розслідувань пред'явила обвинувачення чотирьом німцям та одному громадянину Швейцарії та Франції у порушенні заборони щодо постачання товарів до окупованого Криму. Зазначається, що п'ять обвинувачених відправили чотири газові турбіни вартістю 111 мільйонів євро до Санкт-Петербурга наприкінці 2015 та на початку 2016 року з наміром використати їх для підтримки електростанцій у Криму, щоб забезпечити електроенергією окупований півострів.

Земельний суд Гамбурга ще має ухвалити рішення щодо цих обвинувачень. У 2017 році стало відомо, що чотири турбіни Siemens потрапили на окупований півострів, що сталося в обхід санкцій ЄС.

Незважаючи на сперечання Siemens щодо легальності поставки, компанія пізніше заявила про нелегальність транспортування, але без її відома. У результаті німецький концерн подав позов до московського Арбітражного суду проти свого дочірнього підприємства та менеджменту компанії "Технопромекспорт". Слід зазначити, що західні компанії мають заборону на торгівлю з Кримом, адже більшість світових держав не визнає анексію півострова росією у 2014 році.

Україна знищує кораблі рф в Криму

Великий десантний корабель росії "Ямал" потрапив під атаку по Севастополю 23 березня. Судно отримало критичні ураження. Є пробоїна, окупанти безперервно відкачують воду, хоча судно тільки нещодавно повернулося з ремонту. Деталі пошкоджень повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, наголосивши, що наші війська успішно уразили об’єкти Чорноморського флоту росії.

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільному" заявляв, що у разі, якщо пошкодження великих десантних кораблів "Ямал" та "Азов" виявляться значними, це стане суттєвою втратою для окупантів. В Чорноморському флоті рф в такому разі залишиться лише три таких кораблі. Що з ВДК "Азов" поки невідомо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.