Головна
Україна
Події
12:34, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Українські військові на Сватівському та Кремінському напрямках просуваються вглиб Луганщини. Однак контрнаступ ускладнюється тим, що окупанти тотально мінують територію області. Також вони хочуть йти на Куп'янськ. Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Біля Сватового росіяни стягнули багато особового складу та техніки. Водночас у населених пунктах району, де розквартировані російські військові, регулярно стається "бавовна". "Багато сил і засобів стягнули в район Сватового. Можливо вони хочуть наступати на Куп'янськ. Водночас у них постійно стається "бавовна", - сказав Гайдай.   За його словами, траса між Сватовим та Кремінною – під вогневим контролем наших військових. Окупанти не можуть швидко пересувати боєкомплекти між цими містами. Гайдай назвав три можливі сценарії (задачі) після того, як ми позбудемося у Сватовому: Припинити постачання рашистів на півночі Сватового, Повернутися до логістичного центру області — Старобільська, Після Кремінної — крокувати до Рубіжного та Сєвєродонецька. Оперативна ситуація на Луганщині  Більшість ліжкового фонду лікарні так званої "лнр" перепрофювали під надання допомоги пораненим військовослужбовцям рф. Медичні установи переповнені окупантами. Через це довелося припинити планові госпіталізації та лікування мирного населення. Надається виключно невідкладна медична допомога. У Новопскові військовий шпиталь влаштували навіть у пологовому відділенні. Крім того, лікарні окупованої території почали ретельно перевіряти співробітники військової комендатури рф щодо низького показника постановки медичного персоналу на військовий облік. Погрожують звільненням. Водночас у Старобільську, де росіяни намагаються будувати другу лінію оборони, триває розквартирування мобілізованих військовослужбовців окупаційних військ в приватних будинках. Протягом 5 грудня росіяни на Куп’янському та Лиманському напрямках вели оборону. Задіяли оперативно-тактичну та армійську авіацію для ударів неподалік Новоселівського та Стельмахівки. З танків, мінометів та ствольної артилерії окупанти відкривали вогонь по Новоселівському, Стельмахівці, Макіївці, Невському, Площанці та Червонопопівці. Наша авіація завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки а також 5 ударів по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління, 8 районів зосередження особового складу та важливий об’єкт противника. Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Що відбувається на Сватівському та Кремінському напрямках

Читать на русском

ЗСУ зберігають вогневий контроль над трасою Сватове-Кремінна

Читать на русском
Що відбувається на Сватівському та Кремінському напрямках
Командування рашистської армії зібрали на Луганщині неймовірну кількість військових, вони добре підготувалися

ЗСУ зберігають вогневий контроль над трасою Сватове-Кремінна

Українські військові на Сватівському та Кремінському напрямках просуваються вглиб Луганщини. Однак контрнаступ ускладнюється тим, що окупанти тотально мінують територію області. Також вони хочуть йти на Куп'янськ.

Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Біля Сватового росіяни стягнули багато особового складу та техніки. Водночас у населених пунктах району, де розквартировані російські військові, регулярно стається "бавовна".

"Багато сил і засобів стягнули в район Сватового. Можливо вони хочуть наступати на Куп'янськ. Водночас у них постійно стається "бавовна", - сказав Гайдай.  

За його словами, траса між Сватовим та Кремінною – під вогневим контролем наших військових. Окупанти не можуть швидко пересувати боєкомплекти між цими містами. Гайдай назвав три можливі сценарії (задачі) після того, як ми позбудемося у Сватовому:

  • Припинити постачання рашистів на півночі Сватового,
  • Повернутися до логістичного центру області — Старобільська,
  • Після Кремінної — крокувати до Рубіжного та Сєвєродонецька.

Оперативна ситуація на Луганщині 

Більшість ліжкового фонду лікарні так званої "лнр" перепрофювали під надання допомоги пораненим військовослужбовцям рф. Медичні установи переповнені окупантами. Через це довелося припинити планові госпіталізації та лікування мирного населення. Надається виключно невідкладна медична допомога. У Новопскові військовий шпиталь влаштували навіть у пологовому відділенні. Крім того, лікарні окупованої території почали ретельно перевіряти співробітники військової комендатури рф щодо низького показника постановки медичного персоналу на військовий облік. Погрожують звільненням. Водночас у Старобільську, де росіяни намагаються будувати другу лінію оборони, триває розквартирування мобілізованих військовослужбовців окупаційних військ в приватних будинках.

Протягом 5 грудня росіяни на Куп’янському та Лиманському напрямках вели оборону. Задіяли оперативно-тактичну та армійську авіацію для ударів неподалік Новоселівського та Стельмахівки. З танків, мінометів та ствольної артилерії окупанти відкривали вогонь по Новоселівському, Стельмахівці, Макіївці, Невському, Площанці та Червонопопівці. Наша авіація завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки а також 5 ударів по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 пункти управління, 8 районів зосередження особового складу та важливий об’єкт противника.

Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.