«Шахтар» встояв в поєдинку з «Інтером»

Сергій Турчак

Українському клубу вдалося стримати атакуючий порив італійського гранда.

Про події матчу групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У вівторок, 27 жовтня, в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів лідер групи В донецький «Шахтар» на полі стадіону НСК «Олімпійський» в Києві брав «Інтер».

Команди виступали в таких складах:

Шахтар: Трубін - Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко - Майкон, Маркос Антоніо - Марлос, Соломон, Тете - Дентіньо.

Запасні: П’ятов, Шевченко, Матвієнко, Віта, Степаненко, Тайсон, Алан Патрік, Вакула, Сіпріано, Болбат, Судаков, В'юнник.

Інтер: Ханданович - Д`Амброзіо, Де Врей, Бастони - Хакимі, Барелла, Брозовіч, Відаль, Янг - Лукаку, Лаутар Мартінес.

Запасні: Паделлі, Станкович, Коларов, Раноккія, Перішич, Еріксен, Дарміан, Моретті, Найнгголан, Веццоні, Бонфанті, Пінамонті.

Стартові хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі. На 12-й хвилині пошкодження отримав Дентіньо, і замість нього на поле вийшов Тайсон. На 16-й хвилині Лукаку з лівого краю штрафного вийшов до воріт «Шахтаря», але Трубін вийшов на перехоплення і відбив удар. Лукаку підібрав м'яч і відпасував на лінію штрафного, і Барелла ударом зльоту струсонув поперечину воріт «Шахтаря». Через дві хвилини Трубін ногами парирував удар барелів з правого краю штрафного майданчика «Шахтаря».

На 23-й хвилині Лаутар Мартінес прокинув м'яча повз Трубіна, але Бондар не дозволив гравцеві «Інтера» пробити по порожніх воротах. Д`Амброзіо в стрибку не встиг замкнути закид у штрафну «Шахтаря» з лівого флангу, дещо не дотягнувши до м'яча. На 40-й хвилині «Інтер» заробив небезпечний штрафний на лінії півкола штрафного. Пробити зважився Лукаку, і знову за «Шахтар» зіграла поперечина воріт.

На 54-й хвилині «Інтер» втратив відмінний шанс відкрити рахунок. Трубін відбив удар Брозовіч, м'яч відскочив до Лаутар Мартінесу, який сходу пробив повз з декількох метрів. «Шахтарю» знову довелося провести вимушену заміну - замість травмованого Хочолави вийшов Матвієнко. На 76-й хвилині Трубін вибив м'яч з-під ноги Лукаку, на частку секунди випередивши форварда «Інтера». Італійський клуб намагався вирвати перемогу, але оборона і голкіпер «Шахтаря» помилок не допустили.

У ще одному поєдинку дня, що почався одночасно з матчем в Києві, московський «Локомотив» на своєму полі програв мюнхенській «Баварії»

• Шахтар - Інтер 0: 0;
  • Локомотив М - Баварія 1: 2 (Олексій Андрійович Міранчук, 70 - Горетцка, 13, Кіммі, 79).

Ще шість матчів почнуться о 22:00. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати матчів сьомого туру УПЛ,а також про поєдинках баскетбольної Суперліги .