«Шахтар» у результативному не зміг переграти «Марибор»

Сергій Турчак

Команди забили вісім м’ячів на двох

Українські футбольні клуби продовжують зимові тренувальні збори. Підготовку до поєдинків Ліги Європи та матчів чемпіонату України «Шахтар» проводить у Туреччині. У черговому поєдинку на зборах «Шахтар» зустрівся з найтитулованішим клубом Словенії «Марибором».

У середу, 1 лютого, «Шахтар» провів свій четвертий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником «гірників» став багаторазовий чемпіон Словенії «Марибор».

Шахтар: Трубін, Михайліченко, Фарина, Бондар, Гочолеїшвілі, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Криськів, Зубков, Траоре.

Запасні: Шевченко, Тейлор, Козік, Ракицький, Сігеєв, Тотовицький, Глущенко, Ющенко, Роспутько, Сікан, Борячук.

Марибор: Придгар, Гуерріко, Карич, Вотсон, Мілец, Іличич, Репас, Антолін, Брнич, Випотнік, Божич.

Запасні: Бергсен, Ускокович, Мітрович, Жиніч, Крейци, Лорбер, Божичкович, Лаушич, Кронаветер, Сірк

Перебіг поєдинку

«Марибор» почав гру трохи активніше і першим пробив по воротах. На 5-й хвилині Ілічіч зі штрафного пробив поруч зі штангою. «Шахтар» перехопив ініціативу і на 15-й хвилині повів у рахунку. Зубков з правого флангу змістився у центр і з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у правий кут. «Гірники» втратили ще декілька нагод збільшити свою перевагу. «Марибор» тримав оборону та сподівався на контратаки. Небезпечними були і стандарти у виконанні гравців словенського клубу. Але забив «Шахтар». На 34-й хвилині Криськів з лівого кута штрафного майданчика влучно пробив у правий нижній кут. Через 5 хвилин «Марібор» скоротив різницю. Брнич технічним ударом зняв павутиння з правої  дев’яти воріт «Шахтаря». Втім на 41-й хвилині «гірники» повернули перевагу у два м’ячі. Криськів взяв гру на себе, увійшов до штрафного майданчика та невідпорно пробив під поперечину.

На третій хвилині другого тайму «Марибор» використав черговий стандарт. Після подачі кутового Трубін у боротьбі з Божичем не зміг зафіксувати м’яч, і той опинився у воротах. А на 51-й хвилині словенський клуб рахунок зрівняв. Брнич влучним ударом завершив швидку атаку «Марибора». Гра дещо заспокоїлась. Гострих моментів поменшало, головні події проходили у середині поля. Так продовжувалось до 71-ї хвилини, коли Бондаренко технічним ударом закинув м’яч за спину голкіперу «Марибора». Проте на 77-й хвилині Божич в черговий раз зрівняв рахунок. Цей м’яч став останнім у поєдинку.

• Шахтар (Україна) — Марибор (Словенія) 4:4 (Зубков, 15, Криськів, 34, 41, Бондаренко, 71 – Брнич, 39, 51, Божич, 48, 77).

Раніше Інформатор розповідав  про перехід Іллі Забарного в англійський «Борнмут». Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.