Олімпійські ігри в Токіо: розклад змагань 26 липня

Сергій Турчак

Сборная Украины попытается увеличить багаж медалей.

Олімпійські ігри набирають хід.Загалом 26 липня розіграють 21 комплект нагород.

Інформатор пропонує розклад змагань Олімпійських ігор на 26 липня.

У неділю, 25 липня, Ігор Рейзлін завоював для збірної України другу бронзову медаль Олімпіади в Токіо. 26 липня українські олімпійці виборюватимуть місце на п'єдесталі у спортивній гімнастиці, стрибках у воду та фехтуванні.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виступить у фіналі командних змагань. У фехтуванні виступить українська шпажистка Ольга Харлан. У тенісному турнірі Еліна Світоліна зустрінеться з австралійкою Айлой Томлянович. Сестри Кіченок проведуть поєдинок з суперницями з Італії.

Розклад фіналів 26 липня (21 комплект медалей)

0.30 - 3.00. Триатлон. Чоловіки

3.00 - 11.15. Стендова стрільба. Скит - чоловіки, жінки

3.00 - 7.55. Скейтбординг. Жінки, вулиця

4.30 - 6.40. Плавання. Чоловіки - 100 м брас, 4х100 в / с. Жінки - 100 м батерфляй, 400 м в / с

7.45 - 11.25. Стрільба з лука. Чоловічі збірні

8.00 - 10.45. Гребля на байдарках і каное. З-1 слалом, чоловіки

9.00 - 11.00. Велоспорт, маунтинбайк. Чоловіки

9.00 - 10.00. Стрибки у воду. Синхрон, 10 м, чоловіки (Олексій Середа / Олег Сербін)

11.00 - 13.40. Дзюдо. Чоловіки - 73 кг. Жінки - 57 кг

12.00 - 16.25. Фехтування. Рапіра (чоловіки), індивідуальні змагання. Шабля (жінки), індивідуальні змагання (Ольга Харлан)

13.00 - 16.00. Спортивна гімнастика. Командне багатоборство, чоловіки (Україна)

13.00 - 16.40. Тхеквондо. Чоловіки - 80 кг. Жінки - 67 кг

13.50 - 16.00. Важка атлетика. Жінки - 55 кг

14.00 - 16.10. Настільний теніс. Змішані пари.

З повним розкладом Олімпіади можна ознайомитися тут.

Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі зможуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Трансляції ранкових сесій змагань щодня будуть розпочинатися о 3:00 за київським часом. З 11:00 в ефір вийде програма денної сесії змагань. З 18:30 до 21:00 і після 22:00 можна подивитися повтори виступів спортсменів у ранковій і денній сесіях відповідно.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання Ігорем Рейзліним «бронзи»  на Олімпіаді, про хід матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 25 липня