Ліга конференцій: СК «Дніпро-1» не зміг обіграти «Вадуц»

Сергій Турчак

Поєдинок проходив у Кошице

У Лізі конференцій сезону 2022/23 проходять матчі третього туру групового етапу. СК «Дніпро-1» зустрівся з володарем Кубку Ліхтенштейну «Вадуцем». «Вадуц» вперше в історії не пограв клубу з України.

У четвер, 6 жовтня, СК «Дніпро-1» провів свій третій поєдинок у розіграші Ліги конференцій. У Словаччині український клуб провів поєдинок з «Вадуцем».

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Адамюк, Сарапій, Сваток, Бузанелло, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок, Амаш, Довбик.

Запасні: Рибак, Юрчук, Кононов, Балулі, Громов, Логінов, Горбунов, Бланко, Лучкевич, Когут, Назаренко, Танчик.

Вадуц: Шанд, Гассер, Ізік, Трабер, Ульріх, Фоссо, Гаїч, Фер, Чічек, Сасере, Зуттер.

Запасні: Фоззер, Ері, Гельзер, Гаслер, Омерович, Хаджі, Іодіс, Джокич, Люгінгер, Джемайлі, Растодер, Добрас.

Перебіг поєдинку

Перший небезпечний момент «Дніпро-1» створив на 3-й хвилині. Піхальонок отримав передачу з правого флангу і з-за меж штрафного майданчика пробив вище воріт. На 5-й хвилині українська команда відкрила рахунок. Бузанелло прострілив з лівого флангу, а Довбик з лінії воротарського майданчика на дальній штанзі замкнув передачу. На 17-й хвилині можливість зрівняти рахунок втратив Сасере. Після подачі кутового з правого флангу гравець «Вадуца» випередив опікуна, але пробив повз ворота.

Відігрався ж «Вадуц» на 26-й хвилині. СК «Дніпро-1» пропустив контратаку, Ульріх з правого флангу перевів а протилежний, де залишений на одинці Фер відправив м’яч у ворота. На 33-й хвилині Бузанелло невдало віддав передачу назад і голкіперу «Дніпра-1» Максу Валефу прийшлось далеко виходити в поле, щоб не допустити виходу сам на сам. Через 6 хвилин Шанд врятував «Вадуц», відбивши удар Бузанелло.

В перерві тренер «Дніпра-1» зробив відразу три заміни. Замість Адамюка, Гуцуляка та Амаша на поле вийшли Бланко, Лучкевич і Горбунов. Тим часом «Вадуц» повів у рахунку. На 47-й хвилині Гаїч подав кутовий, а  Гассер головою пробив під поперечину. Через хвилину Лучкевич у зіткненні отримав травму та поступився місцем на полі Танчику.

На 55-й хвилині воротар «Дніпра-1» з інтервалом у кілька секунд відбив два небезпечних удари по своїх воротах. У господарів нічого не виходило в атаці. Олександр Кучер використав останню заміну, помінявши Рубчинського на Громова.  «Дніпро-1» заробив перспективний штрафний прямо по центру воріт. Піхальонок взявся  пробити і влучив у стінку. Громов відгукнувся на передачу ЮЮЮ, але трохи не дотягнувся до м’яча.

Макс Валеф в черговий раз врятував «Дніпро-1» на 74-й хвилині, відбивши удар Гаслера. У відповідь господарі зрівняли рахунок. Піхальонок пробив з лінії штрафного майданчику, і м’яч рикошетом від ноги захисника влетів у ворота «Вадуца». «Дніпро-1» створив ще декілька моментів, але вирвати перемогу не зумів.

• СК Дніпро-1 — Вадуц 2:2 (Довбик, 5, Піхальонок, 78 – Фер, 26, Гассер, 47).

СК «Дніпро-1» залишився на другому місці у групі Е ліги конференцій. «Вадуц» перемістився на трете місце. Матч «АЗ Алкмар» - «Аполлон» розпочнеться о 22-00.

Матчі четвертого туру Ліги конференцій відбудуться 13 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи F Ліги чемпіонів «Реал» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати матчів третього туру Ліги чемпіонів.