Чехія перемогла Ізраїль і вийшла у плей-оф: результати матчів Євробаскета-2022

Сергій Турчак

Поєдинки пройшли у Італії та Чехії

На чемпіонаті Європи з баскетболу завершився груповий етап змагань. За результатами поєдинків визначились всі учасники плей-оф. Збірні Греції та Сербії зайняли перші місця у групах C і D відповідно.

У четвер, 8 вересня, у групах C і D пройшли останні матчі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд. За результатами протистоянь визначились всі учасники стадії 1/8 фіналу.

Група C

Поєдинки групи А проходять у Мілані. Збірні України і Хорватії провели рівний поєдинок. Але помилки українців у вирішальний момент призвели до поразки.

Лідер групи збірна Греції зустрічалась зі збірною Естонії. Естонці втратили шанси на вихід у плей-оф, тому не відчували тягар відповідальності за результат. Греки також грали у своє задоволення, набрали 90 очок і спокійно здобули п’яту перемогу поспіль.

Аутсайдер групи С збірна Великої Британії грала проти Італії. Італійці не мали з суперником жодних проблем. У четвертій чверті британці взагалі набрали лише два очки за десять хвилин ігрового часу.

Результати матчів групи C:

• Хорватія — Україна 90:85 (21:21 24:21, 22:25, 23:18);
  • Естонія — Греція 69:90 (21:27, 15:24, 13:26, 20:13);
  • Велика Британія — Італія 56:90 (20:29, 17:18, 17:20, 2:23).

Група D

Поєдинки групи D приймає Кельн. У матчі Фінляндія – Нідерланди фіни зі старту приголомшили суперника, вигравши першу чверть з різницею в 15 очок. У третій чверті до відриву додалось ще 10 балів. Тому Фінляндія дозволила собі трохи розслабитись. Нідерланди виграли заключний відрізок, але на загальний результат це ніяк не вплинуло.

Чехія та Ізраїль напряму конкурували за путівку до 1/8 фіналу. Чехи впевнено виграли першу половину матчу, заробивши перевагу у 16 очок. Гравці збірної Ізраїлю зрозуміли, що втрачати їм нічого і відіграли 14 балів. І тут вже включились чехи. Команда зробила ривок 13:0 і виграла поєдинок.

Завершували матчі групового етапу збірні Сербії та Польщі. Серби вже у першій чверті забезпечили собі перевагу у 14 очок. Польща не змогла на рівних боротися з лідером групи, однак у плей-оф все одно вийшла.

Результати матчів групи D:

• Фінляндія — Нідерланди 88:67 (26:11, 22:20, 28:18, 12:18);
  • Чехія — Ізраїль 88:77 (26:17, 27:20, 14:25, 21:15);
  • Сербія — Польща 96:69 (28:14, 24:19, 20:17, 24:19).

Матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи пройдуть 10 і 11 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг поєдинку Ліги Європи «Фенербахче» - «Динамо». Також ми повідомляли результат матчу Ліги конференцій СК «Дніпро-1» - АЗ Алкмар.