Бразилія та Португалія вийшли у плей-оф: підсумки матчів 28 листопада на Чемпіонаті світу-2022

Сергій Турчак

Визначились ще два учасники 1/8 фіналу

На чемпіонаті світу 28 листопада закінчились матчі другого туру групового етапу. Збірна Бразилії перемогла Швейцарію і вийшла у 1/8 фіналу. Збірна Гани здолала Південну Корею, а Камерун та Сербія зіграли внічию.

У понеділок, 28 листопада на ЧС-2022 в Катарі пройшли чотири поєдинки. Матчі відбулись у групах G та H.

Група G

Камерун – Сербія

Камерун відкрив рахунок на 29-й хвилині. Сербія ще до перерви вийшла вперед, двічі забивши у компенсований до першого тайму час. На 53-й хвилині Мітрович закріпив перевагу збірної Сербії. Здавалось, що гра вже зроблена, але Камерун зміг відігратись і здобув нічию.

• Камерун — Сербія 3:3 (Кастеллетто, 29, Абубакар, 63, Шупо-Мотінг, 66 – Павлович, 45+1, Мілінкович–Савич, 45+3, Мітрович, 53).

Бразилія – Швейцарія

Збірна Швейцарії обрала захисну тактику і до 83-ї хвилини вдало протистояла збірній Бразилії. І все ж Каземіро зміг відірватись від опіки і  технічним обвідним ударом приніс бразильцям перемогу. Також Бразилія встановила рекорд. Команда не програє на групових етапах чемпіонатів світу вже 17 матчів поспіль.

• Бразилія — Швейцарія 1:0 (Каземіро, 83).

Турнірне становище

Бразилія забезпечила собі вихід у 1/8 фіналу. На другу путівку у плей-оф претендують три команди.

Група H

Південна Корея – Гана

Збірна Південної Кореї провела в атаці майже весь перший тайм, але на перерву пішла програючи 0:2. Гана завдала двох ударів і забила два м’ячі. Корея змогла відігратись, однак Гана реалізувала ще один момент і здобула перемогу. Після фінального свистка тренер збірної Південної Кореї Паулу Бенту почав виказувати арбітру своє незадоволення і отримав червону картку.

• Південна Корея — Гана 2:3 (Чжо Гю Сун, 58, 61 - Салісу, 24, Кудус, 34, 68).

Португалія – Уругвай

Перший тайм розпочався досить жваво. Але потім темп гри впав. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. Фернандеш відкрив рахунок, а у компенсований час ударом з пенальті підбив підсумок поєдинку.

• Португалія — Уругвай 2:0 (Фернандеш, 54, 90+3 (з пенальті)).

Португалія вже забезпечила собі вихід у плей-оф. У боротьбі за друге місце кращими виглядають шанси збірної Гани.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку ЧС-2022 між збірними Іспанії та Німеччини. Також ми повідомляли про результати матчів чемпіонату світу, зіграних 27 листопада.