«Баварія» та «Челсі» виграли виїзні матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Сергій Турчак

Забитим м'ячем відзначився сімнадцятирічний гравець «Баварії».

«Баварія» практично гарантувала собі путівку до чвертьфіналу. «Атлетіко» за весь матч так і не завдав жодного удару в площину воріт «Челсі».

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 23 лютого, відбулися два матчі 1/8 розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. На нейтральному полі, в Бухаресті, зустрілися мадридський «Атлетіко» і лондонський «Челсі».

Команди грали в таких складах:

Атлетико: Облак — Льоренте, Савич, Феліпе, Эрмосо — Корреа, Коке, Сауль, Лемар — Фелиш, Л. Суарес.

Запасні: Грбич, Сан-Роман, Кондогбіа, Лоді, Дембеле, Витоло, Камельо, Гарсія, Санчес.

Челсі: Менди — Аспиликуэта, Кристенсен, Рюдигер, Алонсо — Маунт, Жоржиньо, Ковачич — Хадсон-Одої, Жиру, Вернер.

Запасні: Кепа, Кабальеро, Канте, Абрахам, Пулишич, Зума, Чилвелл, Зийех, Гилмор, Джеймс, Хаверц, Эмерсон.

Перший тайм виявився не дуже багатий на небезпечні моменти, яких команди створили цілих два. На 14-й хвилині Лемар не встиг замкнути простріл Суареса. «Челсі» свій шанс упустив на 39-й хвилині. Вернер пробив з гострого кута, але Хмара ситуацію контролював і м'яч відбив.

На 68-й хвилині «Челсі» відкрив рахунок. Жиру ударом через себе відправив м'яч у лівий кут воріт. Арбітр спершу зафіксував офсайд, але після перегляду повтору зарахував гол. М'яч до гравця «Челсі» потрапив від суперника, і тому Жиру правил не порушував. Більше забитих м'ячів, як власне і гострих моментів, в поєдинку не було. В цілому матч, більш справедливим підсумком якого була б нульова нічия, завершився перемогою лондонського клубу.

У Римі на «Стадіо Олімпіко» «Лаціо» зустрівся з чинним переможцем Ліги чемпіонів і клубним чемпіоном світу мюнхенською «Баварією».

Італійську та німецьку клуби вийшли на поле в таких складах:

Лаціо: Рейна - Патрік, Ачербі, Мусаккьо - Лаццари, Милинкович-Савич, Лейва, Луїс Альберто, Марушич - Іммобіле, Корреа.

Запасні: Рейна - Патрік, Ачербі, Мусаккьо - Лаццари, Милинкович-Савич, Лейва, Луїс Альберто, Марушич - Іммобіле, Корреа.

Баварія: Нойер - Зюле, Боатенг, Алаба, Девіс - Кіммі, Горецький - Сані, Мусіала, Коман - Левандовські.

Запасні: Хоффманн, Рока, Ернандес Мартінес, Сарр, Чупо-Мотінг.

У цьому поєдинку гості вийшли вперед, скориставшись помилкою оборони «Лаціо». На 9-й хвилині Левандовські перехопив передачу Мусаккьо, вийшов один на один з Рейной, і, перегравши голкіпера, катнув м'яч в ворота. «Лаціо» відразу ж кинувся відіграватися, але «Баварія» без проблем справлялася з атаками суперника.

На 24-й хвилині «Баварія» забила вдруге. Мусіала отримав передачу з лівого флангу і з лінії штрафного точно пробив в лівий нижній кут. Слід зазначити, що 18 років автора гола виповниться 26 лютого. Рейна віддав неточну передачу, але виправив свою помилку, ногою відбивши удар форварда «Баварії». На 42-й хвилині «Баварія» забила втретє. Рейна відбив удар Комана, але проти удару Сені, підхопив м'яч, виявився безсилий.

Йшла друга хвилина другого тайму, а «Лаціо» пропустив четвертий м'яч. На цей раз італійці все робили самі. Ачербі відправив м'яч у свої ворота, намагаючись перервати простріл Сані з флангу. Однак вже через дві хвилини «Лаціо» показав, що команда не випадково вийшла до 1/8 фіналу. Корреа результативно завершив атаку своєї команди, розстрілявши Нойєра.

У час, що залишився на полі точилася рівна боротьба. «Лаціо» намагався скоротити різницю в рахунку, але «Баварія» таких вольностей італійському клубу не дозволила. Незважаючи на те, що «Баварія» практично забезпечила собі вихід до 1/4 фіналу, в Мюнхені німецький клуб чекає непростий поєдинок.

Матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграні 23 лютого:

• Атлетіко - Челсі 0: 1 (Жиру, 68);
  • Лаціо - Баварія 1: 4 (Корреа, 49 - Левандовскі, 9, Мусіала, 24, Сані, 42, Ачербі, 47 (автогол)).

У середу, 24 лютого відбудуться ще два поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про бронзові медалі збірної України на чемпіонаті світу з біатлону, про перемогу баскетбольної збірної України над Угорщиною,про матчі 15-го туру УПЛ і про поєдинки Української хокейної ліги .