«Барс» загриз «Вовків», «Дніпро» увіз перемогу з Маріуполя

«Маріуполь» програв шостий матч поспіль.

«Крижані Вовки» максимально ускладнили завдання виходу до плей-офф. «Білий Барс» в боротьбі за 6-е місце впритул наблизився до «Маріуполю».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 21 лютого, відбулися два поєдинки тридцять шостого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Крижані Вовки» грали з «Білим Барсом», а «Маріуполь» приймав «Дніпро».

У Броварах зустрілися команди, що займають останні місця в турнірній таблиці. «Крижані Вовки» відставали від свого сьогоднішнього суперника на 6 очок. Якщо київський клуб розраховує на потрапляння до плей-офф, то цю різницю в очках необхідно ліквідувати та випередити «Білий Барс».

Команди почали матч досить рівно, по черзі обмінюючись атаками. По-справжньому гаряче біля воріт гостей стало, коли Ядловський заробив вилучення і залишив «Білий Барс» в меншості. Воротареві команди гостей Кучеру довелося потрудитися, щоб залишити свої ворота в недоторканності.

Господарі продовжили атакувати і після виходу у суперника п'ятого польового гравця. «Білий Барс» теж не втрачав можливості показати зуби, проводячи гострі контратаки. В одній з них Благой кидком до верхнього кута вивів «Білий Барс» вперед. Так на 13-й хвилині рахунок став 0: 1. А на 18-й хвилині «Білий Барс» подвоїв свою перевагу в рахунку. Ружников кинув з гострого кута, і шайба від голкіпера «Крижаних Вовків» Стельмаха влетіла у ворота.

На початку другого періоду «Білий Барс» віддав ініціативу «Крижаним Вовкам», продовживши робити ставку на контратаки. На 26-й хвилині Брага небезпечно кидав у верхній кут - Стельмах відбив шайбу плечем. А на 31-й хвилині «Крижані Вовки» скоротили різницю в рахунку. Лучников підібрав шайбу після вкидання і точним кидком відправив її в далеку дев'ятку. Через дві хвилини Ш. Хеффернан міг зрівняти рахунок, але не реалізував вихід один на один з Кучером. За кілька секунд до кінця другого періоду чергова контратака «Білого Барса» завершилася взяттям воріт. Бородай реалізував вихід два в один, переправивши шайбу в порожній кут воріт.

На другій хвилині третього періоду «Крижані Вовки» повернули інтригу в поєдинок. Ш. Хеффернан кидком під поперечину скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Господарі майданчика посилили тиск на ворота «Білого Барса». Кучер відбив кидки Лучнікова і Дорофєєва. У свою чергу гості відповіли виходом один на один, який не зміг реалізувати Даниленко. Але на 48-й хвилині Стельмах все ж пропустив в четвертий раз. Бабинець в штовханині на п'ятачку проштовхнув шайбу в ворота «Крижаних Вовків». На 52-й хвилині Ружников отримав передачу з-за воріт і під ключкою Стельмаха відправив її в сітку, практично вирішивши результат поєдинку. Але на цьому голи в матчі не закінчилися. На 59-й хвилині Благой кидком з середньої дистанції зробив рахунок 2: 6.

В останньому матчі 36-го туру «Маріуполь» приймав херсонський «Дніпро». Матч розпочався з атак господарів майданчика. Голкіпер «Дніпра» Хомутов продемонстрував холоднокровність і грав надійно. Але на 11-й хвилині швидка атака «Маріуполя» завершилася голом. Кудрін між щитків Хомутова відправив шайбу у ворота.

Гості відігралися досить швидко. На 13-й хвилині Янішевський віддав передачу Дурдиеву, і форвард «Дніпра» вразив вільний кут воріт Дмитрієва. Минуло трохи більше хвилини, а гості закинули вже вдруге. Крисанов вийшов на ворота суперника і не ставши зближуватися з Дмитрієвим, відправив шайбу у сітку. В кінці періоду «Маріуполь» насів на ворота «Дніпра», але ні горище, ні Кудріну відзначитися не вдалося.

На початку другого періоду «Дніпро» не реалізував вихід два в один. Команди часто загрожували воротам суперника, особливо коли грали в нерівних складах. На 33-й хвилині відразу три гравці «Маріуполя» намагалися добити шайбу, але Хомутов стіною встав на захист своїх воріт. Чи не залишався без роботи і Дмитрієв. Так на 34-й хвилині воротар «Маріуполя» виручив команду, відбивши кидок Сірченко.

Зі стартових хвилин третього періоду «Маріуполь» намагався більше часу проводити в атаці. Однак темп гри поступово знизився. Здавалося, що команди досить втомилися, і у господарів просто не вистачає сил на вирішальний штурм воріт «Дніпра». На останній хвилині матчу «Маріуполь» зняв воротаря, але порушив правила в зоні суперника і залишився в меншості. «Дніпро» здобув другу перемогу поспіль і, схоже, знайшов вихід з кризи.

• «Крижані Вовки» - «Білий Барс» 2: 6 (0: 2, 1: 1, 1: 3);
  • «Маріуполь» - «Дніпро» 1: 2 (1: 2, 0: 0, 0: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 24 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про бронзові медалі збірної України на чемпіонаті світу з біатлону, про перемогу збірної Україна над Словенією,про матчі 15-го туру УПЛ і про поєдинки Української хокейної ліги.