В Україні штам Дельта проявляється не так, як в інших країнах: як розпізнати

Читать на русском

Симптоматика "Дельти" на території України проявляється не так, як в інших країнах

Читать на русском
В Україні штам Дельта проявляється не так, як в інших країнах: як розпізнати

Симптоматика "Дельти" на території України проявляється не так, як в інших країнах

Індійський штам коронавірусу, відомий як "Дельта" продовжує атакувати регіони України. Як кажуть у МОЗ, зараз 95% від усіх випадків зараження на коронавірус припадають саме на нього.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в коментарі журналістам "Голосу Америки", - повідомляє Інформатор.

Лікарі розповіли про певні особливості "Дельти" на території нашої країни: в інфікованої людини можуть бути стандартні симптоми коронавірусу впродовж 7-8 днів, після чого сатурація кисню різко падає з 92% до 70%. Таких пацієнтів важко "витягнути" - їх підключають до апаратів штучної вентиляції легенів. Серед лідерів з поширення "Дельти" - Харків, Запоріжжя, Дніпро й Одеса. Крім того, за статистикою МОЗ, у перерахунку на 100 тисяч населення високі показники зараження в Сумській, Житомирській і Донецькій областях.

"Нова циркуляція вірусу, яка призвела до цієї хвилі, передусім шукає імунонезахищених людей - тобто тих, хто не перехворів на COVID-19, або тих, хто не вакцинований", - додав Віктор Ляшко.

Якщо на початку кампанії вакцинація в Україні була абсолютно добровільною, то зараз уряд змушений задіяти важелі впливу. Зокрема, із 7 жовтня представники окремих професій зобов'язані пройти повний курс щеплень. Поки це стосується педагогів, співробітників міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, а також співробітників адміністрацій різних рівнів. Той, хто не зробить щеплення впродовж місяця, буде відсторонений від роботи без збереження заробітної плати.

Що стосується останнього, то тут ми писали, чи можуть вас звільнити за відмову від вакцинації, а також як на цьому заробити.

Нагадаємо, тут ми зібрали цілий список міфів про вакцинацію проти COVID-19, які поширюють у соціальних мережах. Там і про порушення зв'язку з богом, і про наночіпи, люциферин у вакцині й інші приколи.

Також розповідали, що думають українці про вакцинацію — результати опитування можна знайти тут. Про те, як народ ставиться до повернення жорсткого карантину — ми писали тут. Результати опитування щодо того, як медики ставляться до боротьби з пандемією COVID-19 — тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.