Головна
Світ
13:58, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Французька митниця перехопила вантажне судно, що прямувало з Бразилії в напрямку бельгійського порту Антверпен. На судні виявили на більше тонни кокаїну, а серед членів екіпажу є українці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RFI . "Екіпаж судна складається з близько 20 осіб, серед яких - громадяни РФ, Філіппін, Єгипту та Ефіопії. Там були і громадяни України, капітан - громадянин Румунії. Всіх затримали", - йдеться в повідомленні. За підсумками триденного утримання під вартою екіпаж направили до судових слідчих в Париж. Слідство веде спеціальний орган з боротьби з організованою злочинністю. До слова, 1127 кг наркотику сховали в трюмі судна Trudy, яке слідувало під прапором Ліберії. Вартість вантажу оцінюють в десятки мільйонів євро. Нагадаємо, у Миколаївській області затримали вербувальників судноплавців. Вони займалися перевезенням мігрантів до Європи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .  

У Франції перехопили вантажне судно з тонною кокаїну, серед екіпажу є українці

Читать на русском

Інцидент стався ще минулої п'ятниці, 1 жовтня

Читать на русском
У Франції перехопили вантажне судно з тонною кокаїну, серед екіпажу є українці

Інцидент стався ще минулої п'ятниці, 1 жовтня

Французька митниця перехопила вантажне судно, що прямувало з Бразилії в напрямку бельгійського порту Антверпен. На судні виявили на більше тонни кокаїну, а серед членів екіпажу є українці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RFI .

"Екіпаж судна складається з близько 20 осіб, серед яких - громадяни РФ, Філіппін, Єгипту та Ефіопії. Там були і громадяни України, капітан - громадянин Румунії. Всіх затримали", - йдеться в повідомленні.

За підсумками триденного утримання під вартою екіпаж направили до судових слідчих в Париж. Слідство веде спеціальний орган з боротьби з організованою злочинністю.

До слова, 1127 кг наркотику сховали в трюмі судна Trudy, яке слідувало під прапором Ліберії. Вартість вантажу оцінюють в десятки мільйонів євро.

Нагадаємо, у Миколаївській області затримали вербувальників судноплавців. Вони займалися перевезенням мігрантів до Європи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.