RU
Головна
Світ
21:34, 22 Квітня

Словаччина заявила про висилку трьох дипломатів РФ: в Москві "глибоко розчаровані"

Словаччина заявила про висилку трьох дипломатів РФ: в Москві "глибоко розчаровані"

Дипломати РФ повинні залишити Словаччину протягом тижня

Влада Словаччини слідом за Чехією оголосили про висилку дипломатів Російської Федерації. У Москві відразу ж відреагували на таку заяву.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ТАЗ і ТАСС .

Прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер заявив, що з країни вишлють трьох російських дипломатів.

"Словаччина висилає трьох російських дипломатів. Вони повинні покинути республіку протягом найближчих семи днів", - вказав політик.

У той же час він запевнив, що перед тим, як прийняти таке рішення, влада ретельно вивчила інформацію спецслужб.

Відповідь МЗС РФ не змусила себе довго чекати. Так, представниця міністерства Марія Захарова заявила, що в Москві "глибоко розчаровані" таким рішенням.

"Глибоко розчаровані недружніми діями Братислави, яка вирішила проявити псевдосолідарність з Прагою за сфабрикованою справою. Наша відповідь не змусить себе чекати", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв Інформатор, 17 квітня стало відомо, що Чеська Республіка висилає 18 російських дипломатів,які підозрюються в роботі на спецслужби Російської Федерації. Рішення прийняв міністр закордонних справ Ян Гамачек. У МЗС Росії, в свою чергу, заявили, що «Празі добре відомо, що послідує за подібними фокусами».

Пізніше Російська Федерація оголосила 20 співробітників посольства Чехії персонами нон грата. Дипломати повинні покинути Росію до кінця 19 квітня.

В свою чергу влада Чехії припустила висилку з країни всіх російських дипломатів.У свою чергу в Москві пригрозили «миттєвою та симетричною» відповіддю.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.