«Прометей» виграв фінал Суперліги

Сергій Турчак

Фінальна серія Суперліги завершилася «сухою» перемогою «Прометея».

Виграючи по ходу матчу 19 очок, БК «Запоріжжя» втратив перемогу. Перемігши і в третьому матчі фінальної серії, «Прометей» став чемпіоном України в сезоні 2020/21.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У понеділок, 14 червня, відбувся третій поєдинок фінальної серії плей-офф між «Запоріжжям» і «Прометеєм». після двох домашніх перемог «Прометей» вів у серії 2: 0 і сьогодні міг виграти чемпіонський титул.

Сизов вивів «Запоріжжя» вперед, на що «Прометей» відповів триочковим кидком Стефенса. Господарі повели 7: 3, а в середині чверті Майерс зрівняв рахунок. Але вже через 2 хвилини перевага «Запоріжжя» зросла до дев'яти балів. Маяускас і Кеффі дальніми кидками принесли 6 очок «Запоріжжю», що дозволило команді виграти першу чверть з дворазовим перевагою - 28:14.

У другій чверті «Прометей» намагався наздогнати суперника і за дві з половиною хвилини відіграв 4 очки. Однак потім господарі додали. На кінець 6-ї хвилини Кеффі збільшив різницю в рахунку до 19-ти очок. В цілому перша половина матчу завершилася за рахунку 51:36 на користь «Запоріжжя».

Така різниця в рахунку дозволяла господарям майданчика відчувати себе досить комфортно. Однак «Прометей» не збирався здаватися і скоротив відставання до одинадцяти балів, а потім і до восьми. В середині третьої чверті від колишньої переваги «Запоріжжя» залишилося лише 5 очок. Майерс з лінії штрафних відіграв ще два бали, але Мальчевський дальнім кидком злегка остудив запал команди гостей. Перед четвертим відрізком матчу «Запоріжжя» вигравало 65:61, і це давало шанси на успіх обом командам.

Напружена боротьба, цілком гідна фіналу, продовжилася і у четвертій чверті. На 4-й хвилині відстань між командами було якихось два очки. Потім Он закинув два триочкових поспіль і вивів «Прометей» вперед. Кеффі з лінії штрафних зрівняв рахунок і команди стали грати в «догонялки». Суперники по черзі захоплювали лідерство, і абсолютно ніхто не хотів поступатися. За дві хвилини до кінця основного часу матчу рахунок став рівним - 78:78. Сидоров та Он повели «Прометей» в невеликий відрив, якого, не дивлячись на всі старання гравців «Запоріжжя», виявилося досить для підсумкової перемоги. Вигравши фінальну серію 3: 0, «Прометей» став чемпіоном України.

Непростий для команд і вболівальників сезон завершений. Але вже незабаром стартує новий сезон, який принесе безліч різноманітних емоцій і вражень.

• «Запоріжжя» - «Прометей» 83:88 (28:14, 23:22 14:25, 18:27), рахунок в серії - 0:3.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу Нідерланди -Україна,про результати поєдинків Євро-2020,а також про матчі фінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.