Ліга чемпіонів: «Шахтар» у Мілані зіграв з «Інтером»

Сергій Турчак

Віце-чемпіон України протистояв чемпіону Італії.

Дубль Джеко приніс перемогу господарям поля. Після поразки "Шахтар" вже не зможе залишити останнє місце групи D.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 24 листопада, у групах А, В, С та D відбулися матчі четвертого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Традиційно дві зустрічі пройшли у першому ігровому слоті. У поєдинку групи D чемпіон Італії міланський "Інтер" приймав віце-чемпіона України "Шахтар". Команди грали у таких складах:

Інтер: Ханданович, Шкрініар, Раноккья, Бастоні, Дарміан, Барелла, Брозович, Чалханоглу, Перішич, Мартінес, Джеко.

Запасні: Кордаз, Раду, Думфріс, Гальярдіні, Весіно, Коларов, Сенсі, Корреа, Відаль, Дімарко, Д`Амброзіо.

Шахтар: Трубін, Додо, Вітао, Марлон, Матвієнко, Майкон, Степаненко, Тете, Педріньйо, Соломон, Фернандо.

Запасні: Шевченко, П'ятов, Кривцов, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос, Марлос, Бондаренко, Мудрік, Коноплянка, Сікан.

Турнірна ситуація в групі D склалася таким чином, що будь-який результат поєдинку з «Інтером», окрім перемоги, позбавляв «Шахтар» шансів продовжити виступ у єврокубках після зимової паузи. "Інтеру" також потрібна була перемога - команда веде боротьбу з "Реалом" за перше місце в групі, та й вихід у плей-офф Ліги чемпіонів італійський клуб собі ще не забезпечив.

Перший небезпечний момент створив "Інтер" на 12-й хвилині. Після прострілу з лівого флангу та рикошету від захисника «Шахтаря» м'яч відскочив до Барелли. Гравець «Інтера» такого розвитку подій не очікував і з району одинадцятиметрової позначки непідготовленим ударом відправив м'яч вище за ворота. «Шахтар» відповів ударом Додо з-за меж штрафного майданчика у правий нижній кут – Ханданович забрав м'яч. На 23-й хвилині Ранокк'я виграв верхову боротьбу після подачі кутового та пробив поряд зі штангою. За дві хвилини «гірники» втратили м'яч біля свого штрафного майданчика. Джеко бив з десяти метрів, але потрапив до Трубіна. У наступній атаці «Інтера» Трубін у стрибку відбив удар Джеко головою. На 36-й хвилині Мартінес вирвався до воріт, проте Трубін вчасно вийшов на перехоплення і прийняв удар на себе.

Після перерви "Інтер" продовжив атакувати і на 57-й хвилині забив. Однак перед своїм ударом Мартінес порушив правила, відштовхнувши Матвієнка, і арбітр взяття воріт не зарахував. А на 61-й хвилині "Інтер" забив уже за всіма правилами. Удар Дарміана заблокував Марлон, а Джеко з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у лівий кут воріт «Шахтаря». На 67-й хвилині Джеко забив другий м'яч, біля дальньої штанги замкнувши навіс Перішича з лівого флангу. На 82-й хвилині гарну атаку провів "Шахтар". Марлос вивів партнера на ударну позицію, Додо праворуч пробив у ближню штангу, м'яч покотився лінією воріт, а Мудрик у підкаті не встиг добити.

Ще в одному поєдинку першого ігрового слота 24 листопада «Аякс» в гостях обіграв «Бешикташ».

Група D:

• Інтер – Шахтар 2:0 (Джеко, 61, 67).

Група С:

• Бешикташ - Аякс 1:2;

Інші поєдинки у групах А, В, С та D розпочнуться о 22-00. А 25 листопада відбудуться матчі п'ятого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, у тому числі і «Рома» – «Зоря». Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинку «Динамо» - «Баварія» та підсумки інших зустрічей п'ятого туру Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .