Еліна Світоліна виграла тенісний турнір у Страсбурзі, розгромивши у фіналі росіянку

Сергій Турчак

Для української тенісистки перемога на турнірі WTA стала сімнадцятою в кар’єрі

У суботу, 27 травня у Страсбурзі (Франція) пройшов фінал тенісного ґрунтового турніру серії WTA 250. Українська тенісистка Еліна Світоліна зустрічалась з представницею росії Анною Блінковою. Світоліна розібралась з суперницею за півтори години.

Українка Еліна Світоліна (рейтинг WTA 508) нещодавно поновила кар’єру після декретної відпустки. На ґрунтовому турнірі серії WTA 250 у Франції українка дійшла до фіналу, де зустрілась з росіянкою Анною Блінковою. Російським та білоруським тенісистам дозволено брати участь у змаганнях, але без національного прапору.

Світоліна впевнено впоралась із суперницею, перемігши у двох сетах. На поєдинок проти представниці країни 404 українка витратила одну годину і 30 хвилин.

Фінал турніру у Страсбурзі став для Світоліної двадцятим в кар’єрі. Українка виграла сімнадцятий турнір. Попередній титул Світоліна здобула у серпні 2021, вигравши турнір у Чикаго. Щодо виступів на ґрунтових кортах, то тут у Світоліної стовідсотковий показник – шість перемог у шести фіналах.

• Еліна Світоліна  — Анна Блінкова - 6:2; 6:3.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 28-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Ворскла» та «Шахтар» - «Зоря». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею.