«Донбас» та «Маріуполь» у третьому турі Української хокейної ліги здобули виїзні перемоги

У матчі півфіналістів минулого сезону сильнішим знову виявився «Донбас».

Пропустивши першим, «Донбас» відвантажив «Дніпру» п'ять шайб. «Маріуполь» у напруженому поєдинку здолав одного з фаворитів УХЛ «Кременчук».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 24 вересня, відбулися два матчі третього туру УХЛ. У першому матчі дня зустрілися «Дніпро» і «Донбас». Команди вийшли на лід в таких складах:

Дніпро: Захарченко (Гурко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Катрич - Кругляков, Панков - Бабчук, Філімонов -; Алдамжаров - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Русаков - Булах - Дуюн, Соляник.

Донбас:  Дьяченко (Макаров); Желдак - Фірсов, Смерек - Андрейків, Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Ігнатенко -; Коренчук - Буценко - Садовников, Сигарьов (А) - Бірюков - Шишлянніков, Морозов - Захаров (К) - Пересунько, Даниленко - Кривошапкин - Разумов.

Вже на початку поєдинку «Дніпро» заробив два видалення і на 44 секунди залишився втрьох проти п'ятьох суперників. Проте впевнена гра голкіпера дозволила команді господарів зберегти свої ворота в недоторканності. А ось свою чисельну перевагу «Дніпро» реалізував. На 6-й хвилині Саврицький між щитків Дьяченка відправив шайбу у ворота. Але лідерство господарів майданчика тривало недовго. На 13-й хвилині Сигарьов зрівняв рахунок, реалізувавши більшість.

Наступну шайбу «Донбас» закинув також в більшості. На 27-й хвилині точним кидком в лівий нижній кут воріт відзначився Даниленко. Через 4 хвилини Шишлянніков збільшив перевагу гостей до двох шайб. На 33-й хвилині Садовников, закинувши свою першу шайбу в УХЛ, зробив рахунок 1: 4.

На 45-й хвилині Шишлянніков оформив дубль і ще більше зміцнив перевагу чемпіона України. «Дніпро» намагався скоротити різницю в рахунку, але вдруге пробити Дьяченка так і не зміг.

У Кременчуці ХК «Кременчук» приймав ХК «Маріуполь». Склади команд:

Кременчук:  Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Гриценко - Тимофєєв, Толстушко - Сібілевіч, Горлушко - Ворона; Коробов - - Денискин, Варава - Грицких - Кошелев, Забавін - Савченко - Созонов, Савицький - Нікулін - Сеник.

Маріуполь:  Коровэв (Дуве); Алексєєв - Кудряшов, Декало - Лисенко, Зуєв - Матусевич, -; Щербатов (А) - Кудрін - Казаковцев (А), Благой - Мазур - Бабинець (К), Калейніковас - Лизін - Тютченко, Чердак - Янішевський - Костиков.

Рахунок в матчі відкрили гості. На 9-й хвилині Мазур замкнув передачу на ліву штангу, реалізувавши чисельну перевагу. Перший період так і завершився з мінімальною перевагою команди гостей.

Відігрався «Кременчук» 7-й хвилині другого періоду. Але вже через дві з половиною хвилини Тютченко точним кидком знову вивів «Маріуполь» вперед.

«Маріуполь» ы в подальшому продовжував утримувати перевагу. Замінити воротаря на польового гравця на останніх хвилинах «Кременчуку» завадило видалення Кошелева. Гості уважно відіграли в обороні і здобули першу виїзну перемогу в сезоні.

• «Дніпро» - «Донбас» 1: 5 (1: 1; 0: 3; 0: 1);
  • «Кременчук» - «Маріуполь» 1: 2 (0: 1; 1: 1; 0: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 25 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків та розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» в матчі за Суперкубок України, про результатах жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, та баскетбольної Суперліги.