«Бенфіка», «Мальме» та «Янг Бойз» вийшли до групового етапу Ліги чемпіонів

Сергій Турчак

Три європейські клуби подолали сито відбору.

Яремчук вийшов у стартовому складі «Бенфіки» і провів на полі 60 хвилин. «Ференцварош» і «Янг Бойз» влаштували гольову перестрілку, з якої переможцем вийшов швейцарський клуб.

Про результати матчів четвертого відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У вівторок, 24 серпня, відбулися матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів. На стадіоні «Філіпс» в Ейндховені ПСВ, який програв перший матч з рахунком 1: 2, приймав португальську «Бенфіку». У стартовому складі гостей на поле вийшов гравець збірної України Роман Яремчук.

Поєдинок проходив у рівній боротьбі. Відзначитися могла як одна, так і інша команда. У такій ситуації багато разів зростала ціна помилки. І ось на 32-й хвилині захисник «Бенфіки» Лукас Верісімо у верховій боротьбі вдарив суперника ліктем, отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. Буквально оразу ж ПСВ міг скористатися чисельною перевагою і тимчасової плутаниною в обороні «Бенфіки», але Чуквунонсо Мадуеке пробив поруч зі штангою.

На 61-й хвилині Яремчук поступився місцем на полі Рамушу. Через хвилину ПСВ упустив забійний шанс забити. Захави потрапив в перекладину, в той час як голкіпер «Бенфіки» вже не міг допомогти своїй команді. На другій компенсованій хвилині ПСВ отримав право на перспективний штрафний. Захаві намагався пробити в обхід стінки, але влучив у суперника і заробив лише кутовий. Забити господарям так і не вдалося, і «Бенфіка» вийшла до групового етапу Ліги чемпіонів.

«Мальме» відправився в гості до «Лудогорця» із запасом у два м'ячі після першого матчу. Однак «Лудогорець» був налаштований рішуче, і на 10-й хвилині Недялков відкрив рахунок і вивів болгарський клуб вперед. Гості забили у відповідь через 6 хвилин, але арбітр гол не зарахував через офсайд. А ось Бірманчевіч на 42-й хвилині забив абсолютно легітимний м'яч, зрівнявши рахунок за всіма правилами.

«Лудогорець» не втрачав надію, і на 60-й хвилині Сотіріу знову вивів команду господарів поля вперед, реалізувавши пенальті. Господарі до останніх хвилин намагалися забити і перевести матч в овертайм, але «Мальме» встояв.

Перший матч «Янг Бойз» і «Ференцвароша» завершився перемогою швейцарського клубу з рахунком 3: 2. І вже на 4-й хвилині поєдинку «Янг Бойз» збільшив свою перевагу за сумою двох зустрічей. Після подачі кутового Седрік Цезігер виграв верхову боротьбу у захисників і головою відправив м'яч у сітку.

На 18-й хвилині «Ференцварош» зрівняв рахунок. Воротар «Янг Бойз» зігравши на виході не зміг вибити м'яч, і Уінг забивав уже в порожні ворота. Через 9 хвилин господарі подали кутовий з лівого флангу і Ммае, випередивши захисників, точно пробив головою в ближній кут.

На 56-й хвилині гості зрівняли рахунок. Фасснах з району одинадцятиметрової позначки в один дотик замкнув простріл з правого флангу. А на 64-й хвилині «Ференцварош» залишився в меншості. Лайдуні в підкаті зрубав суперника і отримавши другу жовту картку відправився в роздягальню.

На 70-й хвилині автор першого забитого м'яча в сьогоднішньому матчі Уінг порушив правила у власному штрафному майданчику. «Янг Бойз» заробив пенальті, Сібачо пробив в лівий кут, а воротар «Ференцвароша» парирував удар. У компенсований час Мамбімбі зліва увірвався в штрафну «Ференцвароша» і обвідним ударом у дальній кут поставив ефектну крапку в матчі.

Матчі четвертого відбіркового раунду Ліги чемпіонів:

• ПСВ (Нідерланди) - Бенфіка (Португалія) 0: 0, перший матч 1: 2;
  • Лудогорец (Болгарія) - Мальме (Швеція) 2: 1 (Недялков, 10, Сотіріу, 60 (з пен.) - Бірманчевіч, 42), перший матч 0: 2;
  • Ференцварош (Угорщина) - Янг Бойз (Швейцарія) 2: 3 (Уінг, 18, Ммае, 27 - Цезігер, 4, Фасснах, 56, Мамбімбі, 90 + 3), перший матч 2: 3.

25 серпня свій матч раунду плей-офф проведе «Шахтар». А 26 серпня «Зоря» спробує відіграти три м'ячі відставання і вийти до групового етапу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів п'ятого туру УПЛ.