Баскетбольна Суперліга: «Тернопіль» на своєму майданчику зустрівся з «Хіміком»

Сергій Турчак

Матчем «Тернопіль» – «Хімік» розпочалося третє коло регулярного чемпіонату Суперліги.

«Тернопіль» з перших хвилин поєдинку взяв гру під свій контроль. «Хімік» спробував переламати хід зустрічі, але успіху не досяг.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У четвер, 13 січня, у Тернополі відбувся перший матч нового ігрового тижня Суперліги. Місцевий баскетбольний клуб приймав Хімік з Південного. На початку матчу лідерство захопили гості, але на третій хвилині попереду був вже "Тернопіль". Різниця в рахунку поступово зростала і до стартової десятихвилинки становила 10 очок. Незважаючи на завзятий опір «Хіміка», баскетболісти «Тернополя» у другій чверті продовжили нарощувати перевагу у рахунку. Незабаром відрив зріс до 19 балів. Гості трохи стрепенулися та відіграли кілька очок. На перерву команди пішли з рахунком на табло 49:34 на користь «Тернополя».

У третій чверті "Тернопіль" продовжив гнути свою лінію. "Хімік" мало що міг протиставити супернику, і з кожною хвилиною втрачав шанси на позитивний для себе результат поєдинку. Господарі трохи зменшили оберти, взявши невеликий перепочинок. Проте легка розслабленість ледь не зіграла з «Тернополем» злий жарт. До кінця третьої чверті «Хімік» зробив невеликий ривок і перед командою замаячила примара успіху. Господарі вчасно схаменулися, погасили атакуючий порив суперника, повернули собі солідну перевагу в рахунку та завершили поєдинок впевненою перемогою.

• "Тернопіль" - "Хімік" 89:73 (28:18, 21:16, 20:22, 20:17).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 14 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про результат першого матчу збірної України з гандболу у чемпіонаті Європи .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .