Збірна Італії зупинила Угорщину: результати матчів Ліги націй

Сергій Турчак

Поєдинки пройшли у чотирьох групах

У Лізі націй продовжились матчі шостого туру. Збірна Угорщини поступилась на власному полі та втратила лідерство у групі. Збірні Англії та Німеччини забили шість м’ячів на двох.

У понеділок, 26 вересня, команди чотирьох груп провели свої останні матчі у розіграші Ліги націй сезону 2022/23  . Поєдинки відбулись у Лігах А, В, С та D.

Група A3

Угорщина - Італія

Лідер групи збірна Угорщині приймала збірну Італію. Італійцям була потрібна перемога. Угорщину цілком влаштовував нічийний результат.

Склади команд:

Угорщина: Гулачі, Ланг, Орбан, Ат. Салаї, Фіоло, А. Надь, Шефер, Керкез, Него, Собослаї, Ад. Салаї.

Запасні: Дібус, Соппонош, Мочі, Варга Болла,, Кляйнгаслер, Гоздог, Стайлс, Адам, Борат, Ботка, Вессеї.

Італія: Доннарумма, Толой, Бонуччі, Ачербі, Ді Лоренцо, Барелла, Жоржиньйо, Крістанте, Дімарко, Распадорі, Ньонто.

Запасні: Мерет, Проведель, Луїс Феліпе, Побега, Фраттезі, Скамакка, Еспозіто, Гріфо, Маццоккі, Габб’ядіні, Дзербін, Бастоні.

Вже на першій хвилині господарі заробили перспективний штрафний. Собослаї пробив у стінку, а повторний удар угорця заблокував Толой. На 5-й хвилині голкіпер збірної Угорщини Гулачі м’яко підставив руки під простріл Крістанте і ледь не закинув м’яч у власні ворота. Через сім хвилин Ді Лоренцо головою пробив поруч з правою стійкою воріт збірної Угорщини після подачі Распадорі зі штрафного.

Італія володіла ініціативою і за рахунок контролю над м’ячем намагалась просуватись вперед. Угорщина відійшла на свою половину поля та очікувала на шанс провести контратаку. Наполегливість Італії принесла результат на 27-й хвилині. Распадорі скористався помилками голкіпера і захисту збірної Угорщини і закотив м’яч у вже порожні ворота. На 31-й хвилині Ді Лоренцо з правого кута штрафного майданчика пробив поруч з дальньою штангою.

На 7-й хвилині другого тайму Італія забила вдруге. Крістанте увірвався до штрафного майданчика і віддав передачу на ліву штангу. Дімарко випередив захисника та відправив м’яч під поперечину. На 55-й хвилині Доннарумма врятував свою команду, відбивши удар Стайлс з близької відстані. У відповідь Дімарко пробив трохи вище воріт збірної Угорщини. Угорці створили ще кілька моментів, але Доннарумма тягнув усе, що летіло у бік воріт збірної Італії.

Англія - Німеччина

Матч збірних Англії та Німеччини не мав турнірного значення. Німеччина втратила шанси виграти групу, а Англія за будь-якого результату поєдинку залишалась на останньому місці. Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. На 50-й хвилині арбітр призначив пенальті в ворота збірної Англії за фол Магуайра. Одинадцятиметровий реалізував Гюндоган. На 67-й хвилині Хаверц зробив рахунок 2:0  на користь збірної Німеччини. Через 5 хвилин Люк Шоу один м’яч відіграв. А на 75-й хвилині Мейсон Маунт рахунок зрівняв. На 82-й хвилині рефері призначив одинадцятиметровий вже у ворота збірної Німеччини. Кейн пробив чітко у лівий верхній кут. У голкіпера збірної Німеччини не було жодного шансу на порятунок команди. Радість англійців продовжувалась недовго. На 87-й хвилині Хаверц зрівняв рахунок, зігравши на добиванні.

Результат матчів групи А3:

• Англія — Німеччина 3:3 (Шоу, 72, Маунт, 75, Кейн, 83 (з пенальті) - Гюндоган, 52 (з пенальті), Хаверц, 67, 87).;
  • Угорщина — Італія 0:2 (Распадорі, 27, Дімарко, 52).

Група В3

• Румунія — Боснія і Герцеговина 4:1 (Ман, 38, Пушкаш, 73, 86, Раціу, 79 – Джеко, 77);
  • Чорногорія — Фінляндія 0:2 (Антман, 47, Каллман, 53).

Група С4

• Гібралтар — Грузія 1:2 (Еннслі, 77 - Кварацхелія, 19 (з пенальті), Цітаішвілі, 48);
  • Північна Македонія — Болгарія 0:1 (Десподов, 50).

Група D2

• Сан-Марино — Естонія 0:4 (Анієр, 38, 80, Теністе, 56, Саппінен, 66).

Збірна Італії зайняла перше місце у групі А3. Італійці приєднались до збірних Хорватії та Нідерландів і зіграють у фіналі чотирьох Ліги націй. Четвертий учасник визначиться 27 вересня, після закінчення поєдинків у групі А2.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу збірної України над збірною Вірменії. Також ми повідомляли про результати матчів Ліги націй УЄФА.