Вболівальники зможуть повернутися на українські стадіони в новому футбольному сезоні, але з обмеженнями

Читать на русском

Трибуни можуть заповнюватися глядачами не більше ніж на 25% від загальної кількості місць на стадіоні.

В Українській асоціації футболу сподіваються на швидке пом'якшення обмежень і збільшення допустимого числа глядачів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт УАФ.

З 1 серпня Кабінет міністрів України ввів в дію нові правила адаптивного карантину. Дозволено відвідування спортивних змагань, але з умовою виконання карантинних вимог. Обмежено загальне число глядачів на трибунах, уболівальники повинні дотримуватися соціальну дистанцію, стадіони необхідно забезпечити дезінфекторами, а на вході проводити термоскрінінг.

Президент Української асоціації футболу висловив надію, що незабаром можна буде збільшити кількість уболівальників на трибунах до 50% від місткості стадіону. У вересні поновляться матчі збірної України, і підтримка трибун буде необхідна нашим футболістам. «Повернення уболівальників на трибуни - це пріоритетна мета Української асоціації футболу в нинішній непростій ситуації. Дякую особисто міністра охорони здоров'я Максима Степанова, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка і всю команду УАФ за спільну продуктивну роботу. До зустрічі на стадіонах!» - сказав Андрій Павелко.

Про поділ рівнів карантину в Україні можна дізнатися тут.

Сергій Турчак

Фото: Динамо Київ