RU
Головна
Світ
21:33, 15 Травня
Информатор UA

Интро

Тіла жертв COVID-19 були виявлені скинутими до деяких річок Індії. Місцевій владі відомо про це, інформація просочилася до міжнародних ЗМІ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters . «У адміністрації є інформація про те, що тіла тих, хто помер від COVID-19 або будь-якої іншої хвороби, викидають до річок замість того, щоб позбавлятися від них відповідно до належних ритуалів», - сказав високопоставлений державний чиновник в листі від 14 травня главам районів. У цьому ж тексті уточнюється, що «тіла були витягнуті з річок в багатьох місцях». Зображення трупів, що пливуть  річкою Ганг, яка вважається священною в індуїзмі, потрясли країну, і без того уражену найсильнішим у світі сплеском випадків COVID-19. Така практика імовірно може бути викликана бідністю місцевого населення і страхом перед вірусом.  У записці йдеться, що нестача коштів для придбання матеріалів (таких, як дрова для кремації) і страх перед хворобою стали ймовірними причинами різкого збільшення кількості звалищ трупів по всій країні. Влада країни звернулася до чиновників на місцях з проханням забезпечити на рівні сіл процедуру кремації і строго заборонити кидати трупи у воду.  Уряд штату пообіцяв заплатити бідним сім'ям загиблих по п'ять тисяч рупій (68 доларів США) за кремацію або поховання трупів. Штат також попросив поліцію патрулювати річки, щоб зупинити цю практику. Нагадаємо, в Індії майже два тижні поспіль реєструють смертність по чотири тисячі осіб щодоби.  Раніше Інформатор повідомляв, що Індія припинила постачання вакцини Covishield до України через небувалий спалах захворюваності всередині країни.  Також повідомлялося, чим небезпечний «індійський» штам,який може потрапити до України.  

В Індії тіла хворих на коронавірус скидали до річок

Читать на русском
В Індії тіла хворих на коронавірус скидали до річок

Місцева влада визнала цей факт

Тіла жертв COVID-19 були виявлені скинутими до деяких річок Індії. Місцевій владі відомо про це, інформація просочилася до міжнародних ЗМІ.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .

«У адміністрації є інформація про те, що тіла тих, хто помер від COVID-19 або будь-якої іншої хвороби, викидають до річок замість того, щоб позбавлятися від них відповідно до належних ритуалів», - сказав високопоставлений державний чиновник в листі від 14 травня главам районів.

У цьому ж тексті уточнюється, що «тіла були витягнуті з річок в багатьох місцях».

Зображення трупів, що пливуть  річкою Ганг, яка вважається священною в індуїзмі, потрясли країну, і без того уражену найсильнішим у світі сплеском випадків COVID-19.

Така практика імовірно може бути викликана бідністю місцевого населення і страхом перед вірусом. 

У записці йдеться, що нестача коштів для придбання матеріалів (таких, як дрова для кремації) і страх перед хворобою стали ймовірними причинами різкого збільшення кількості звалищ трупів по всій країні.

Влада країни звернулася до чиновників на місцях з проханням забезпечити на рівні сіл процедуру кремації і строго заборонити кидати трупи у воду. 

Уряд штату пообіцяв заплатити бідним сім'ям загиблих по п'ять тисяч рупій (68 доларів США) за кремацію або поховання трупів. Штат також попросив поліцію патрулювати річки, щоб зупинити цю практику.

Нагадаємо, в Індії майже два тижні поспіль реєструють смертність по чотири тисячі осіб щодоби

Раніше Інформатор повідомляв, що Індія припинила постачання вакцини Covishield до України через небувалий спалах захворюваності всередині країни. 

Також повідомлялося, чим небезпечний «індійський» штам,який може потрапити до України.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.