RU
Головна
Шоу-біз
13:53, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Співачку Марину Абросимову, відому як МакSим ввели у штучну кому. Медики діагностували у неї пневмонію і 40% ураження легень. Про це пише видання Starhit з посиланням на джерело в лікарні, в якій перебуває артистка, передає Інформатор . У якийсь момент у пацієнтки виникли проблеми з самостійним диханням, тому як збільшилося ураження легень. Було прийнято рішення ввести Марину в штучну кому, - розповів співрозмовник видання. Інформацію про погіршення самопочуття співачки підтвердила і її піар-директор. МакSим, правда, зараз підключена до апарату штучної вентиляції легенів, однак панікувати не варто, вона в руках дуже хороших лікарів, ситуація під контролем. Напередодні, коли ми розмовляли телефоном, Марина була налаштована по-бойовому, сказала, що все з нею точно буде добре- зазначила Яна Богушевська. Спочатку лікарі спробували неінвазивну вентиляцію легенів, однак вона погано допомагала. Сама співачка п'ять днів тому писала,що у неї ураження легень від 40%, підтвердженого тесту на коронавірус у неї немає, лікарі кажуть, що це пневмонія. Зазначимо, організм співачки ослаблений після тривалого відновлення, яке їй знадобилося після аварії кілька років тому. Тоді вона була змушена взяти паузу і довго не виступала. Лише нещодавно Марина повернулася до концертної діяльності - випустила кілька треків, відновила гастролі. Наразі низку концертів скасовано або перенесено на більш пізні дати. Нагадаємо, особистий лікар Папи Римського помер від коронавірусу . Крім того, у відомого українського співака Віктора Павліка помер 21-річний син Павло,який довгий час боровся з онкологічним захворюванням. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Ураження легень і пневмонія: співачку МакSим ввели у штучну кому

Читать на русском
Ураження легень і пневмонія: співачку МакSим ввели у штучну кому

Її стан погіршується

Співачку Марину Абросимову, відому як МакSим ввели у штучну кому. Медики діагностували у неї пневмонію і 40% ураження легень.

Про це пише видання Starhit з посиланням на джерело в лікарні, в якій перебуває артистка, передає Інформатор .

«У якийсь момент у пацієнтки виникли проблеми з самостійним диханням, тому як збільшилося ураження легень. Було прийнято рішення ввести Марину в штучну кому», - розповів співрозмовник видання.

Інформацію про погіршення самопочуття співачки підтвердила і її піар-директор.

«МакSим, правда, зараз підключена до апарату штучної вентиляції легенів, однак панікувати не варто, вона в руках дуже хороших лікарів, ситуація під контролем. Напередодні, коли ми розмовляли  телефоном, Марина була налаштована по-бойовому, сказала, що все з нею точно буде добре»- зазначила Яна Богушевська.

Спочатку лікарі спробували неінвазивну вентиляцію легенів, однак вона погано допомагала. Сама співачка п'ять днів тому писала,що у неї ураження легень від 40%, підтвердженого тесту на коронавірус у неї немає, лікарі кажуть, що це пневмонія.

 

Зазначимо, організм співачки ослаблений після тривалого відновлення, яке їй знадобилося після аварії кілька років тому. Тоді вона була змушена взяти паузу і довго не виступала. Лише нещодавно Марина повернулася до концертної діяльності - випустила кілька треків, відновила гастролі. Наразі низку концертів скасовано або перенесено на більш пізні дати.

Нагадаємо, особистий лікар Папи Римського помер від коронавірусу .

Крім того, у відомого українського співака Віктора Павліка помер 21-річний син Павло,який довгий час боровся з онкологічним захворюванням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.