Унік-результат без поразок! Збірна Німеччини вперше в історії виграла ЧС з баскетболу

Микита Малюгін

Німці пройшли весь турнірний шлях без поразок

Збірна Німеччини з баскетболу виграла чемпіонат світу. На шляху до фіналу німці сенсаційно вибили збірну США, а вже в фіналі - обіграли Сербію. Німецька збірна стала єдиною командою на турнірі, яка не програла жодного матчу.

Збірна Сербії, крім поразки Німеччині, також поступилася на груповій стадії італійцям з рахунком 76:78. Фінал, попри це, розпочався з переваги сербів, які й виграли першу чверть. Але вже на велику перерву команди пішли за абсолютно рівного рахунку 47:47.

Зрештою перемогу німці здобули в третій чверті, вигравши її з рахунком 22:10. Перевагою в 12 очок збірна Німеччини скористалася, довівши справу до перемоги 83:77. Найрезультативнішим гравцем фіналу став розігруючий захисник Лос-Анджелес Лейкерс Денніс Шредер, який набрав 28 очок.

• Німеччина – Сербія 83:77 (23:26, 24:21, 22:10, 14:20)

Історичний успіх Німеччини

Для Німеччини ця перемога стала першою в історії. Раніше на чемпіонатах світу перемагали лише шість країн - Аргентина, Іспанія, Бразилія, СРСР, Югославія та США. Саме американці є рекордсменами за кількістю перемог - вони ставали чемпіонами світу п'ять разів.