У Рівненській області створять новий національний природний парк

Читати російською
Область має намір збільшити свій природно-заповідний фонд

Рівненська ОДА заявила про намір створити національний природний парк "Пуща Радзивілла". Загальна площа проекту складе 24 тисяч гектарів.

Про це повідомив"Голос України",- передає Інформатор .

Як розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн-брифінгу, матеріали для цього вже надали для Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

"На сьогоднішній день вилучення земельних ділянок узгоджені із землекористувачами, власниками земель. Матеріали для цього представлені в Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України. Проект указу Президента про створення національного природного парку вже проходить процедуру узгодження в Офісі Президента", - зазначив Подолін.

Завдяки створенню цього об'єкта природно-заповідний фонд області планують збільшити на 1 відсоток. Новий парк приєднається до двох уже діючих національних природних парків в Рівненській області - Дермансько-Острозького і Нобельського.

Про дату створення проекту не повідомлялося.

Нагадаємо, нещодавно в Україні створили національний природний парк «Королівські Бескиди».Крім того, після потужної зливи і граду в нацпарку «Тузлівські лимани» загинули 10 лелек .