Події

У Львівській області двоє депутатів від "ЄС" на Gelandewagen заїхали на сходи у дворі. Їх виключили з партії

Читати російською
Депутати заявляють, що в усьому винен водій

20 листопада два новообраних депутати місцевих рад у Львівській області вирішили заїхати у двір багатоквартирного будинку по сходах. Витівка чоловіків потрапила на відео з камер спостереження.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку радника Міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

"Поліція, звичайно, притягнула до відповідальності та оштрафувала двох несповна розуму, прости Господи, депутатів, але тут, на мою думку, потрібна також допомога психіатра. До речі, вони не діти. Одному 34 роки. Другому - 36", - написав Геращенко.

Один з учасників інциденту - Андрій Жидачек - на своїй сторінці у Facebook приніс "щирі вибачення", заявив, що кошти на компенсацію збитку вже передані, а винен у події водій Миколи Пущака, який не послухався прохання депутатів та "самовільно виїхав на сходи".

"Сумно, що водій мого друга Миколи Пущака, який був за кермом, не вислухав ані мене, ані Миколи і, попри наші прохання та заборону самовільно виїхав на сходи ... Однак, ми цього так не залишимо! Вже сьогодні на водія заявлено до поліції, (протокол неодмінно опублікую, коли отримаю)", - написав Жидачек.

Всупереч щирим вибаченням, обласна організація "Європейської солідарності" виключила обох депутатів зі своєї партії та закликала їх скласти депутатські мандати.