У Харкові паралімпійцям з інвалідністю по зору подарували звичайні книги і квитки в зоопарк

Читать на русском

Коротко про те, як в Харкові оцінили досягнення спортсменів на Паралімпійських іграх в Токіо

Читать на русском
У Харкові паралімпійцям з інвалідністю по зору подарували звичайні книги і квитки в зоопарк

Коротко про те, як в Харкові оцінили досягнення спортсменів на Паралімпійських іграх в Токіо

Церемонія закриття Паралімпійський ігор у Токіо пройшла ще на початку вересня. Українські спортсмени привезли додому 98 медалей і їхній результат - на порядок вище того, що показала олімпійська збірна. Як це зазвичай буває, по поверненню додому, усіх паралімпійців запросили до себе представники місцевої та обласної влади, щоб відзначити їхні досягнення і ̶п̶о̶п̶і̶а̶р̶ит̶ис̶я̶ матеріально віддячити.

Сьогодні мова піде про те, як шанують і поважають спортсменів у Харкові, а так само як там (і, думаємо, не тільки там) "цінують" їхні спортивні досягнення, — повідомляє Інформатор. Учасниця Паралімпійських ігор та керівниця ГО "Необмежені можливості" Марина Литовченко зробила пост у себе в Facebook, де розповіла, як їх привітали "область" і "місто" після повернення з Токіо.

"Ми зустрілися з в.о. голови Харківської ОДА Олександром Скакуном і головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко. "Ви - люди з нереальною силою духу. Ви - приклад того, як потрібно досягати великих перемог, маючи складні завдання не тільки на спортивній арені, а й у житті. Ви - приклад усім українцям, як треба боротися з викликами, які часто нам підкидає життя, знаходити в собі сили вирішувати ці завдання і для себе, і для держави, гордо піднімаючи прапор України на всіх континентах світу», - сказав Олександр Скакун. Тому за найвищі досягнення нас нагородили найціннішими подарунками, а саме: вручили квіти і Power Bank. Power Bank - це ж джерело енергії, нам - паралімпійцям - вона дуже знадобиться...", - пише спортсменка.

І це лише початок. Після зустрічі з представниками обласної влади, паралімпійці прийшли в гості до в.о. мера Харкова - Ігоря Терехова. Він теж прочитав заготовлений текст про "незламну силу волі, завзятість і тренування до сьомого поту", і подякував за високі досягнення. Після - вручив не менше "цінні" подарунки, чим перевершив Скакуна та Єгорову-Луценко.

"Паралімпійцям, у яких відсутній зір, подарували звичайну книгу про Харків і квитки в зоопарк. Ні, про книги шрифтом Брайля ніхто не подумав", — розповідає Марина Литовченко.

Якщо в головах кого-небудь усе ще "сидить" думка про те, що в спортсменів явно завищені вимоги, жодної "дискримінації" немає, і взагалі такі подарунки - ок, то як вам таке. Призерам Олімпійських ігор за нагороди виплатили премії в розмірі 55 тисяч доларів. Призерам Паралімпійських ігор: за "золото" - 75 тисяч гривень, за "срібло", - 50 тисяч гривень, за "бронзу" - 30 тисяч гривень.

Дівчина також додала, що незалежно від завойованих медалей, паралімпійцям саме в Харкові виплатять додаткову премію у 200 тисяч гривень, але тільки тому, що вони самі підійшли до Терехова й попросили фінансової підтримки. Адже багатьом спортсменам після ігор необхідна реабілітація.

Про те, скільки медалей збірна України завоювала на Паралімпіаді в Токіо, - ми писали тут. Наша країна стала 6-ю у медальному заліку.

Про результати українських спортсменів на Олімпійських іграх у Токіо, - ми писали тут. Вони завоювали близько 20 медалей, серед яких лише одне золота.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.