Головна
Україна
13:37, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Рашисти намагаються використовувати будь-які способи, аби дізнатися таємниці наших захисників. Про це розповіли в Службі безпеки України, передає Інформатор. СБУ посилює боротьбу з міжнародною організованою злочинністю. У рамках цієї боротьби в Києві затримали двох рашистських кримінальників. Виявилося, що один з них був громадянином рф. Він уже перебував у санкційному списку РНБО як кримінальний авторитет. Він причетний жо здійснення тяжких злочинів. Через це йому до цього вже заборонили вїжджати до України. Іншим затриманим виявився рецидивіст з рф. Його неодноразово було засуджено до увязнення. Серед іншого його судили за вбивство. На нашу землю він також потрапив нелегально. СБУ вчасно виявила потенційну небезпеку обидва вороги затримані. Їх примусово вигнали з України. Нагадаємо, що на півдні Одеської області діяв агент рф, що збирав дані для ворожих обстрілів: СБУ зупинила його діяльність. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

СБУ виявила кримінальних авторитетів рашистів, що намагалися потрапити до добровольчих батальйонів столиці України

Читать на русском
СБУ виявила кримінальних авторитетів рашистів, що намагалися потрапити до добровольчих батальйонів столиці України

Жоден агент ворога не пробереться до наших лав

Рашисти намагаються використовувати будь-які способи, аби дізнатися таємниці наших захисників. 

Про це розповіли в Службі безпеки України, – передає Інформатор.

СБУ посилює боротьбу з міжнародною організованою злочинністю. У рамках цієї боротьби в Києві затримали двох рашистських кримінальників. 

Виявилося, що один з них був громадянином рф. Він уже перебував у санкційному списку РНБО як кримінальний авторитет. Він причетний жо здійснення тяжких злочинів. Через це йому до цього вже заборонили в’їжджати до України.

Іншим затриманим виявився рецидивіст з рф. Його неодноразово було засуджено до ув’язнення. Серед іншого – його судили за вбивство. На нашу землю він також потрапив нелегально. 

СБУ вчасно виявила потенційну небезпеку – обидва вороги затримані. Їх примусово вигнали з України. 

Нагадаємо, що на півдні Одеської області діяв агент рф, що збирав дані для ворожих обстрілів: СБУ зупинила його діяльність.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.