“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Також в службі готують меморандум про співпрацю з НАБУ
Працівників Державної митної служби України планують перевіряти на детекторі брехні для контролю. У відомстві хочуть створити власну службу детекторного контролю працівників.
Про це розповів глава Державної митної служби України Павло Рябікін в ефірі телеканалу «Дом»,- передає Інформатор .
За його словами, це ще один інструмент в рамках «перезавантаження» відомства, який повинен запобігти корупційним правопорушенням.
«Зараз ми здійснили переатестацію і перехід на нову систему контрактної роботи. У центральному апараті переведено близько 500 осіб. Я думаю, що за тиждень-два розпочнеться вже тестування та переведення до нової структури на контрактній основі працівників регіональних підрозділів. Ми плануємо, що цей процес закінчиться до середини квітня», - заявив Рябикин.
Він додав, що загальна чисельність працівників митної служби - близько 12 тисяч осіб по всій країні. Також в службі готують меморандум про співпрацю з Національним антикорупційним бюро.
«Контрактна основа - це додаткові методи контролю, включаючи детектор брехні при проведенні службових розслідувань, що має посилити контроль та запобігти корупційним правопорушенням. Ми знаходимося в стані підготовки меморандуму з НАБУ, яке входить в процес детекторного контролю працівників митної служби України та протягом року дає нам методологічну допомогу. Мається на увазі, що вже через рік ми повинні створити власну службу детекторного контролю», - розповів голова митної служби.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку 2021 року в Україні виявили порушень митних правил на 435 мільйонів гривень.
Також Інформатор писав, що у 2020 році митники виявили 14 тисяч порушень митних правил на 2,6 мільярда гривень.Це на 15% більше, ніж роком раніше.