Поразка «Ювентусу» від «Порту» та вольова перемога дортмундської «Боруссії»

Сергій Турчак

Поєдинки Ліги чемпіонів принесли досить несподіваний результат

Втрата концентрації гравцями «Ювентусу» призвела до двох м'ячів на початку кожного з таймів. Два голи і асист Холанда принесли перемогу «Боруссії».

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 17 лютого, відбулися два матчі 1/8 розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. У Порту на стадіоні «Драгау» зустрілися «Порту» та «Ювентус».

Команди грали в таких складах:

Порту: Маркесин — Манафа, Мбемба, Пепе, Зайду — Корона, Урибе, Оливейра, Отавіо — Марега, Таремі.

Запасні: Кошта, Лум, Діас, Груич, Баро, Мариу, Андерсон, Мартинес, Эванилсон, Нану, Сарр, Консейсау.

Ювентус: Щесни - Данило, де Лігт, К'єлліні, Алекс Сандро - К'єза, Рабіо, Бентанкур, Маккенна - Кулусевскі, Роналду.

Запасні: Буффон, Пінсольо, Ремсі, Мората, Диба, Бонуччі, Демірал, Федеріко Бернардескі, ді Пардо, Фработта, Фаджіолі.

Вже на другій хвилині «Порту» повів у рахунку. Причому гол в свої ворота організували самі гравці «Ювентусу». Щесни вирішив розіграти м'яч з партнером, Бентанкур віддав зворотну передачу, але зробив це вкрай неакуратно. Таремі кинувся до м'яча, випередив воротаря і відкрив рахунок.

«Порту» став щільно грати в центрі поля, не дозволяючи гравцям «Ювентусу» розвивати атаки. Якщо «Ювентусу» вдавалося пройти ближче до штрафного суперника, то тут їх зустрічав вже другий рубіж оборони португальського клубу. На 35-й хвилині «Ювентус» провів вимушену заміну. Демірал вийшов на поле замість К'єлліні, який отримав пошкодження. На 41-й хвилині після подачі штрафного з правого флангу Рабіо пробив через себе, однак Маркесін в стрибку перевів м'яч на кутовий.

У першій же своїй атаці після перерви «Порту» забив другий м'яч. Манафа з правого флангу віддав пас в штрафну, і Марега точно пробив в ближній кут. На 52-й хвилині ситуація для «Ювентуса» могла стати катастрофічною, але Щесни зумів відбити удар Олівейри з декількох метрів. «Ювентус» продовжував атакувати, проте м'яч в штрафну «Порту» практично не доходив.

На 82-й хвилині туринський клуб все ж відіграв один м'яч. Рабіо з лівого флангу прострілив у штрафну, а К'єза підрізав м'яч під дальню штангу. На останній компенсованій хвилині Кріштіану Роналду вимагав пенальті, проте арбітр матчу, як власне і система VAR, порушення правил не помітили. «Ювентус» поступився 1: 2, але зберіг непогані шанси перед поєдинком у відповідь.

В іспанській Севільї пройшло протистояння «Севільї» і дортмундської «Боруссії». Іспанський і німецький клуби вийшли на поле в таких складах:

Севілья: Буну - Навас, Кунде, Карлос, Ескудеро - Хордан, Фернандо, Ракітіч - Сусо, Ен-Несірі, Гомес.

Запасні: Вацлік, Пастор, Гомес, Карім Рекік, Гудель, Л. де Йонг, Мунір, Оскар, Відаль, Торрес.

Боруссія: Хитц — Морей, Аканжи, Хуммельс, Геррейру — Дауд, Джан, Беллінгем — Ройс, Санчо — Холанд.

Запасні: Унбехаун, Дрляча, Шульц, Мукоко, Брандт, Рейнір, Меньє, Тіггес, Пасслак, Рейну, Кнауфф.

У цьому поєдинку також відбувся швидкий гол у виконанні команди господарів. На сьомій хвилині Сусо хитнув захисника і пробив з лінії штрафної. М'яч рикошетом від ноги Хуммельса перелетів Хитці і опинився в сітці. «Севілья» відійшла на свою половину поля, надавши супернику право грати першим номером.

Позиційні атаки «Боруссії» результату не принесли, а ось контратака призвела до успіху. На 19-й хвилині Холанд обіграв суперника на правому фланзі і віддав в центр. Дауд не став проходити в штрафну, а точним обвідним ударом метрів з 25-ти відправив м'яч у сітку. На 27-й хвилині відзначився вже сам Холанд. Форвард «Борусії» підхопив м'яч в центрі поля і в супроводі трьох захисників пройшов до лінії штрафного майданчика. Потім Холанд зіграв в стінку з Санчо, і опинившись перед голкіпером, відправив м'яч у ворота.

На досягнутому Холанд не заспокоївся. На 34-й хвилині лише відмінна реакція Буну, який відбив удар у верхній кут, врятувала «Севілью» від голу. А через дві хвилини справи «Севільї» стали зовсім кепські. Перехоплення в центрі поля продовжився швидкою контратакою «Боруссії». Ройс віддав направо Холанд, який точно пробив у дальній нижній кут.

На початку другого тайму вже «Боруссія» стала грати другим номером, благо результат на табло цьому сприяв. «Севілья» проводила позиційні атаки, але гострих моментів біля воріт «Боруссії» так і не виникало. Тільки на 74-й хвилині виник реальний момент для взяття воріт. Оскар зі штрафного закручував м'яч у ближню дев'ятку, але потрапив в штангу.

«Севілья» відзначилася на 83-й хвилині. Оскар зі штрафного подав на протилежний фланг, і де Йонг в дотик переправив м'яч у дальній кут. «Боруссія» втримала переможний результат і тепер може серйозно розраховувати на вихід в 1/4 фіналу.

Матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграні 17 лютого:

• Порту - Ювентус 2: 1 (Таремі, 2, Тарега, 46 - К'єза, 82);
  • Севілья - Боруссія Д 2: 3 (Сусо, 7, де Йонг, 83 - Дауд, 19, Холанд, 27, 43).

У четвер, 18 лютого, відбудуться поєдинки 1/16 фіналу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних 16 лютого,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги.